قیمت مسکن در اصفهان افزایش نمی‌یابد

0

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان اصفهان گفت: سال جاری با افزایش قیمت مسکن در اصفهان مواجه نخواهیم بود.
به گزارشConsBank، رسول جهانگیری با بیان اینکه با حمایت‌هایی که دولت برای بازار مسکن در نظر گرفته با افزایش تولید در بازار مسکن روبه‌رو خواهیم بود، بیان داشت: با ارائه وام‌هایی برای بخش صنعتی حدود ۲۵ میلیون تومانی و وام‌های غیرصنعتی ۲۰ میلیون تومانی در ارتباط با مسکن مهر و وام‌هایی که در روستاها ارایه می‌شود شاهد افزایش تولید در بازار مسکن هستیم.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان اصفهان تصریح کرد: این تغییر در افزایش تولید مسکن تاثیراتی را نیز در زمینه رهن و اجاره دارد.
وی با اشاره به اینکه سالانه عرف بود حدود ۱۰ درصد با افزایش در زمینه رهن و اجاره روبه‌رو بودیم اما در سال گذشته این روند متوقف شد، گفت: در سال جاری نیز این روند ادامه خواهد داشت.
جهانگیری با بیان اینکه در زمینه خرید و فروش مسکن نیز افزایش نداریم، افزود: در زمینه قیمت مصالح ساختمانی نیز افزایشی نداریم. وی ادامه داد: شرایط مناسبی در سال جاری در زمینه مسکن خواهیم داشت. رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان اصفهان با اشاره به اینکه تمهیداتی که دولت وعده آنان را داده بود و همچنین ارایه وام‌ها سبب ایجاد شرایط مناسب و جلوگیری از برخی از سوء استفاده‌ها در بازار مسکن می‌شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.