لاجیکا ترکیبی از سونا و حمام

0

لاجیکا، ترکیبی از سونا و حمام

شرکت (effegibi) که در حوزه ساخت سونا و حمام فعال است، محصولی جدید ارائه کرده است که ترکیبی است از سونا و حمام سنتی. این محصول جدید لاجیکا (logica) نام دارد و ترکیبی است از حمام سنتی و سونای فنلاندی. در ساخت این محصول از طراحی تالوچی (talocci) استفاده شده است. لاجیکا محصولی بسیار کاربردی با حس زیبایی‌شناسی بدیع و فناوری پیشرفته است که ویژگی‌های حمام سنتی و سونا را یک‌جا ارائه می‌کند. از این محصول می‌توان در منزل، هتل، مراکز درمانی یا مراکز آرایش و زیبایی استفاده کرد.

ساختار حمام لاجیکا

این محصول به دو بخش تقسیم می‌شود: اول سونای فنلاندی و دوم حمام سنتی. در بخش اول از طراحی زیبا و جدید استفاده شده و سیستم مصرف انرژی آن هم کاملا به‌صرفه است. در بخش حمام هم از جدیدترین فناوری‌های روز استفاده شده و سعی شده در کنار حفظ ماهیت سنتی، بهترین نوع سرامیک به‌کار رود. در ضمن تمام بخش‌های این حمام در برابر حرارت مقاوم است و بخش داخلی آن دارای روکش و پوشش ویژه است. بدین‌ترتیب کاربر می‌تواند در کنار حمام در یک فضای طبیعی و سالم، از تمام امکانات موجود استفاده کند. دیوار شیشه‌ای ۸میلیمتری نیز در میان دو بخش قرار گرفته و واسط آنهاست. در این قسمت هم یک دوش برای کاربر در نظر گرفته شده و برای روشنایی هم از چراغ‌های ال‌ای‌‌دی (LED) استفاده شده است.

مثل سایر محصولات افجیبی، در این محصول جدید هم از رنگ‌درمانی استفاده شده است. در تمام بخش‌های کف، دیواره‌ها و سقف از رنگ‌های ملایم استفاده شده و نصب هر بخش از این حمام ترکیبی کاملا با نظر و سلیقه مشتری انجام می‌شود و او می‌تواند طرح و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند. ترکیب رنگ‌های موجود در این محصول متنوع است و هر کاربر می‌تواند به ترکیب دلخواه خود از قرمز پررنگ تا نارنجی کم‌رنگ، از سبز کم‌رنگ تا بنفش برسد. به‌علاوه این محصول از طریق ارتباط با یک تبلت یا گوشی هوشمند، مجهز به سیستم پخش موسیقی است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.