لندن به عنوان پایتخت تکنولوژی اروپا شناخته شده است

0
پایتخت تکنولوژی اروپا

 

طبق مطالعه ای که اخیراً انجام شده است، لندن به عنوان پیشرفته ترین شهر اروپا و پایتخت تکنولوژی اروپا به علت استفاده از تکنولوژی در محیط ساخت و ساز شناخته شده و به عنوان PropTech معرفی شده است. این اصطلاح بر داشتن تکنولوژی های گسترده دلالت دارد.

طبق تحقیقات انجام شده در دفتر حقوقی بین المللی Osborne Clarke، آمستردام، برلین، پاریس تا ۵ سال آینده فاصله ای را که از این لحاظ با لندن دارند، جبران خواهند کرد.

پایتخت تکنولوژی اروپا

این گزارش نشان می دهد که چگونه بخش تکنولوژی در یک دوره پنج ساله، فضای ساخت و ساز را در اروپا تغییر خواهد داد.

از چند صد نفر کارشناس تکنولوژی از سراسر اروپا خواسته شد تا نام شهری را که احساس می کنند به لحاظ بهره مندی از تکنولوژی در رأس قرار دارد نام ببرند، ۴۲% با لندن موافقت کرده و لندن را پایتخت تکنولوژی اروپا معرفی کرده و عنوان PropTech  به این شهر اختصاص داده شد.

آمستردام با ۲۸% رأی موافق، برلین با ۲۶%، پاریس با ۲۳% و استکهلم با ۲۳% رأی موافق در پنج رده بالایی قرار داشتند.

لندن پایتخت تکنولوژی اروپا

Cornas Davies، رئیس بخش املاک و مستغلات Osborne Clarke گفته است:”پایتخت انگلستان تاریخچه موفق و طولانی در جذب بازارها، سرمایه گذاران و زمین داران در سرتاسر دنیا دارد.”

“لندن همچنین پایتخت تکنولوژی اروپا می باشد، سرمایه های موجود در اروپا را جذب کرده و یک اکوسیستم تکنولوژی بالغ دارد. کنار هم قرار گرفتن این عوامل  سبب شده است که لندن را PropTech بنامند.”

لندن پایتخت تکنولوژی اروپا

آمستردام که در رده دوم قرار دارد، در حال ارتقای خود و بکارگیری تکنولوژی های بیشتر می باشد و بیشترین سرمایه گذاری را در وسایل نقلیه اتوماتیک و سیستم های هوشمند مسافرتی داشته است.

Davies افزوده است:”بخش املاک و مستغلات در گذشته به علت ناکارآمدی در بکارگیری تکنولوژی و نوآوری بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال تغییرات به سرعت در حال انجام می باشد و فرصت های بکارگیری تکنولوژی روز به روز گسترده تر می شود.”

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.