ارائه طرح لوپ سریع السیر شیکاگو توسط ایلان ماسک با سرعت ۱۵۰ مایل بر ساعت

0
لوپ سریع السیر شیکاگو

شرکت The Boring اعلام کرده است که یک سیستم تونل خیلی سریع به شیکاگو راه اندازی خواهد کرد. لوپ سریع السیر شیکاگو به صورت محفظه های برقی مستقل خواهد بود که با سرعت ۱۵۰ مایل بر ساعت مرکز شهر را به فرودگاه پیوند خواهند داد.

این طرح که لوپ سریع السیر شیکاگو (Chicago Express Loop) نامیده شده است، یک ارتباط زیرزمینی با سرعت فوق العاده زیاد بین ترمینال ۱و ۳ فرودگاه بین المللی O’Hare و مرکز شهر شیکاگو برقرار خواهد کرد که طول این سفر، تنها ۱۲ دقیقه به طول خواهد انجامید.

لوپ سریع السیر شیکاگو

مسافران این سیستم در یک محفظه بدون راننده که توسط باتری شارژ شده است، سفر خواهند کرد که در امتداد یک مسیر بتونی با خطوط الکتریکی با سرعت ۱۲۵ تا ۱۵۰ مایل بر ساعت حرکت می کند.

انتظار می رود که این سیستم ۲۰ ساعت در هر شبانه روز باز باشد و محفظه ها که جایگاه مسافران هستند هر ۳۰ ثانیه یک بار از هر ایستگاه حرکت خواهند کرد.

لوپ سریع السیر شیکاگو، ۳ تا ۴ برابر سریع تر از سیستم حمل و نقل موجود می باشد.

لوپ سریع السیر شیکاگو

شرکت ماسک (Musk) همچنین برنامه ای را برای ساخت یک تونل فوق العاده سریع در لوس آنجلس اعلام کرده است که شهرهای نیویورک و واشینگتن دی سی را به هم متصل خواهد کرد. این برنامه نیز بخشی از اهداف این شرکت در راستای کاهش ترافیک از طریق ایجاد سیستم حمل و نقل عمومی ایمن، مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست می باشد.

از محفظه حمل مسافران هیچ چیزی به بیرون نشر داده نشده و حفر تونل زیر زمین منجر به ایجاد خطوط مستقیم بیشتر و ایجاد سیستمی با سر و صدا و ارتعاش و لرزش کمتر خواهد شد.

لوپ سریع السیر شیکاگو

هر یک از محفظه های مسافران، ظرفیت ۸ تا ۱۶ مسافر را دارد، یا اینکه به صورت یک وسیله تک نفره مانند دوچرخه می باشد. همانطور که در تصاویر مشاهده نمودید، محفظه مسافران، شیشه ای بوده و شامل نیمکت ها و قسمت هایی برای قرار دادن وسایل مسافران می باشد.

شرکت The Boring که توسط ایلان ماسک (Elon Musk) در سال ۲۰۱۶ تأسیس شده است، به طور کامل روی این پروژه سرمایه گذاری خواهد کرد.

پیش از این، بزرگترین هایپرلوپ در سال گذشته با سرعتی بالای ۱۹۰ مایل در ساعت آزمایش شد و در اکتبر ۲۰۱۷ Virgin Hyperloop One نامیده شد که توسط شرکت ریچارد برانسون سرمایه گذاری شده بود.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.