ساخت مجموعه ای از وسایل خانه با روکشی از پنل های مسی رنگی

0

Kwangho Lee طراحی از کره جنوبی است که تعدادی از وسایل خانه را از چوب درخت گیلاس ساخته و با استفاده از پنل های مسی لعاب کاری شده، آراسته است. این پنل های مسی با استفاده از تکنیک قدیمی کره ای که پختن در کوره می باشد، ساخته شده اند.

این مجموعه که رودخانه نام گرفته است دارای ۲۵ قطعه می باشد که شامل صندلی ها، چراغ ها، چهارپایه ها، گلدان ها و کنسول ها می باشد.

وسایل خانه

Lee فارغ التحصیل رشته طراحی و هنر فلزات می باشد. او فرآیند لعاب کاری به شیوه سنتی را به کار می گیرد که به قرن ۱۵ میلادی بازمی گردد و شامل بکارگیری شیشه های رنگی خردشده روی پنل های مسی می باشد.

پنل های مسی در کوره ای به نام چیلبو پخته می شوند، چیلبو یک کوره کره ای قدیمی است که حرارت زیادی را تولید می کند. جریان گرما روی صفحه مسی حالت موج داری را ایجاد می کند که طبیعت آب را منعکس می کند و نام این مجموعه وسایل خانه نیز برگرفته از همین حالت می باشد.

وسایل خانه

به علت کوچک بودن اندازه چیلبو، این امکان وجود دارد که در کوره را باز کرده و و تغییر رنگ را که در اثر فرآیند پخته شدن ایجاد می شود، مشاهده کرد.

وسایل خانه

ورقه های صنعتی مس تحت گرمای شدید به هم متصل می شوند. این ورقه ها به چهارچوب ساخته شده از چوب گیلاس متصل می شوند تا صفحه ای مشبک از رنگ های زنده و درخشان ایجاد کنند.

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

وسایل خانه

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.