متر لیزری ایکس ۲ به بازار آمد

0

متر لیزری ایکس ۲ پرکسیسو محصول مشترک کشورهای سوییس و مجارستان به بازار ایران عرضه شد.
متر لیزری ایکس ۲ پرکسیسو با استفاده از لیزر فاصله بین دو نقطه را دقیق اندازه‌گیری می‌کند و با استفاده از نقطه لیزر (پوینتر)، شما دقیقاً می‌دانید که تا کجا را اندازه‌گیری می‌کنید.
با متر لیزری ایکس ۲ شما مانند حرفه‌ای‌ها، دریک یا دو ثانیه نشانه روی نموده و در کسری از ثانیه با زدن یک دکمه فاصله مورد نظر را متر و اندازه‌گیری می‌کنید و بدین ترتیب زمان و هزینه زیادی را صرفه‌جویی می‌نمایید.
اندازه‌گیری سریع مساحت در نقاشی‌های دیوار و سقف برای محاسبه اجرت یا خرید رنگ یا کاغذ دیواری، پوشش کف مانند موزاییک، پارکت، سرامیک، موکت، نظارت بر اجرای ساختمان و چیدن وسایل منزل در جابجایی‌ها، تغییر دکوراسیون، مرتب و منظم چیدن در طول‌های مساوی از دیوار، سقف یا زمین، نصب کابینت، تابلو، انتخاب محل وسایل بزرگ، محاسبه طول کابل در برق‌کشی و شبکه کامپیوتر شرکت‌ها، طول لوله در هرنوع لوله‌کشی از مسیرهای پیچیده با استفاده از برنامه‌های دستگاه با دقت میلی‌متری از کاربردهای بی‌نظیر متر ایکس ۲ پرسیسکو است.
متر لیزری ایکس ۲ ابزاری بی‌رقیب در دقت و سرعت است که می‌تواند توسط کارشناسان شهرداری، کارشناسان نصب تاسیسات، مشاوران نظارتی، پیمانکاران ساختمانی، نقاشان ساختمان، نصب‌کنندگان کاغذ دیواری و … مورد استفاده قرار گیرد.
متر لیزری ایکس ۲ محصول مشترک سوییس و مجارستان است که شرکت npr نماینده رسمی فروش آن در ایران است که این محصول منحصر به‌فرد و دارای استاندارد اروپایی را با ۱۸ ماه ضمانت تعویض به قیمت ۱۷۵ هزار تومان به فروش می‌رساند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.