مجلس و دیوان محاسبات مدیر عامل تأمین اجتماعی را به دادگاه می‌کشند

0

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: فردا در جلسه مشترک کمیسیون اجتماعی مجلس و دیوان محاسبات کشور علی ذبیحی، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی به دلیل انجام برخی تخلفات به دادگاه معرفی می‌شود.
سلیمان جعفرزاده در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: فردا در کمیسیون اجتماعی مجلس جلسه‌ای با رئیس دیوان محاسبات کشور در خصوص تخلفات مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه دیوان محاسبات کشور تخلفات ذبیحی در سازمان را بررسی کرده است، بیان داشت: تخلفات صورت گرفته شامل عدم اجرای قوانین مصوب مجلس، عدم اجرای اساسنامه و تخلفات دیگر است که فردا به دادگاه معرفی می‌شود.
جعفرزاده در خصوص وضعیت سازمان تأمین اجتماعی گفت: سازمان تأمین اجتماعی در وضعیت بحرانی قرار دارد.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی بیان داشت: فردا در کمیسیون اجتماعی موضوع تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی به تصویب می‌رسد.
همچنین نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: منابع و مصارف سازمان تأمین اجتماعی حساب شده نیست و به هم ریختگی مدیریتی را در این سازمان شاهد هستیم.
هادی مقدسی اظهار داشت: مسائل حادی در سازمان تأمین اجتماعی اتفاق می‌افتد که نمایندگان مجلس نگران آن هستند.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان‌ اینکه حدود ۳۰ میلیون بیمه شده تأمین اجتماعی هستند، اظهار داشت: اگر از معضلات این سازمان به سادگی عبور کنیم، در آینده نزدیک مشکلاتی در سطح ملی در این سازمان روی می‌دهد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.