آشپزخانه قابل حمل، مجموعه ای از وسایل اولیه آشپزی

0
آشپزخانه قابل حمل

طراحی به نام Yu Li آشپزخانه ای قابل حمل طراحی کرده است که مناسب افرادی است که در خانه هایشان فضای محدودی دارند. این مجموعه آشپزخانه قابل حمل که به صورت هفت قطعه در یک مجموعه طراحی شده است، شامل یک تخته گوشت، صفحه گرمکن القایی، یک قابلمه و یک ماهی تابه، یک بسته بندی برای ظروف و کارد و چنگال ها، یک قفسه ظرف و یک جعبه قابل حمل می باشد.

آشپزخانه قابل حمل

این مجموعه برای دانش آموزان و افراد جوانی که درخانه مشترکی زندگی می کنند و دسترسی محدودی به فضای آشپزخانه دارند، طراحی شده است. آنها ممکن است در صورتی که فضای آشپزخانه را به طور همزمان بخواهند استفاده کنند، به نوعی با مشکل ترافیک مواجه شوند.

آشپزخانه قابل حمل

طبق گفته طراح، هر محصولی که در مجموعه آشپزخانه قابل حمل طراحی شده است، کاربردی، کم حجم و به لحاظ ظاهری زیبا می باشد.

آشپزخانه قابل حمل

قسمت پشتی قفسه را می توان برداشت و به عنوان یک سینی مورد استفاده قرار داد. این سینی همچنین می تواند برای خشک شدن و گرفتن آب اضافی ظرف ها مورد استفاده قرار بگیرد.

آشپزخانه قابل حمل

صفحه گرمکن القایی یک صفحه سفید با یک تایمر، گرمکن و سیستم کنترل دما دارد. قابلمه و ماهی تابه از فولاد ضدزنگ ساخته شده اند و دسته های پلاستیکی قرمزرنگ دارند. دسته های ماهی تابه قابل برداشتن می باشد.

آشپزخانه قابل حمل

به گفته Li، طراح آشپزخانه قابل حمل، این مجموعه ایده ای برای داشتن فضای آشپزخانه ساده تر و مرتب تر بوده و  امکان بهره برداری بیشتر از فضا را مهیا می سازد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.