ساخت سیستم روشنایی بر اساس ساختار جواهرات

0
مجموعه روشنایی

 

Michael Anastassiades مجموعه روشنایی ارائه داده است که به صورت نوارهای باریک و حلقه های LED در شکل های هندسی می باشد که از ترکیب آنها می توان زنجیره ها، لوسترها و آویزهای دیواری نورانی را خلق کرد.

مجموعه روشنایی

ساخت این مجموعه روشنایی چیزی بین مجسمه سازی و طراحی صنعتی می باشد که شامل در کنار هم قرار دادن مجموعه ای از عناصر لوله مانند در کنار هم به شکل های متفاوت می باشد، شکل ها شامل مربع های بزرگ و کوچک، سه سایز دایره، دو شکل اشک مانند در وزن های مختلف، نوارهای باریک مستقیم می باشد.

این شکل ها می توانند به طرق مختلف کنار هم قرار گیرند. با یک تنظیم کننده دیجیتال که در سایت Flos موجود می باشد، به کاربران این اجازه را می دهد که قبل از سفارش، ترکیبات متنوع آنها را ببینند.

مجموعه روشنایی

Anastassiades گفته است که ایده ساخت این مجموعه برگرفته از علاقه اش به روش ساخت جواهرات و شباهت آنها به نور و روشنایی می باشد.

طراح گفته است: “کلمه آویزه دو معنی دارد، یک تکه جواهر که به صورت زنجیره های متصل به هم دور گردن را می پوشاند و چلچراغی که از سقف آویزان می باشد.”

مجموعه روشنایی

در این مجموعه روشنایی هر یک از شکل ها یک نوار آلومینیومی باریک وجود دارد که در لایه داخلی نصب شده و مکانیزم الکترونیکی و اتصالات را مخفی کرده به گونه ای که به نظر برسد قطعات به تنهایی روی هم قرار گرفته اند. لایه بیرونی هر لوله شامل پوششی مات می باشد که نور LEDها را منتشر می کند.

مجموعه روشنایی

مجموعه روشنایی

مجموعه روشنایی

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.