محور لرستان فردا صبح بازگشایی می‌شود/بازسازی محور جنوب تادوسال آینده

0
به گزارش consbank به نقل از خبرگزاری مهر، صادق سکری با اشاره به حادثه خارج شدن واگن باری از ریل، اظهار داشت: ۴ واگن باری در ناحیه زاگرس محدوده بلاک‌های تنگ پنج و تنگ هفت در داخل تونل از ریل خارج شد که در حال حاضر ماموران در تلاش هستند تا خط را بازگشایی کنند.

وی با بیان اینکه امیدواریم که تا فردا ساعت ۹ صبح این خط بازگشایی شود، گفت: به دلیل بسته شدن خط، مسافرانی که در قطار مسافری بودند با اتوبوس به مقصد فرستاده شدند.

سخنگوی شرکت راه آهن افزود: حرکت قطارهای ” ف ۴ تهران- اهواز” به شماره ۱۳۲ ساعت حرکت ۱۸ ، “ف۴ اهواز –تهران به شماره ۱۳۳ ساعت حرکت ۱۷:۳۵  در مورخ ۹ مهرماه (روز جاری) و قطار شوشتر – اندیمشک – مشهد به شماره ۱۸۶ ساعت حرکت ۱۸:۳۵  مورخ ۹ مهرماه (روز جاری) از برنامه حرکت قطارهای مسافری حذف شدند.

سکری با بیان اینکه این مشکلات به دلیل قدیمی بودن خطوط اتفاق افتاده است، اظهار داشت: خطوط قدیمی این محور موجب خروج واگن ها از خط می شود به همین جهت دولت امسال شروع به بازسازی خطوط محور جنوب کرده است که تا دو سال دیگر هم به اتمام می رسد.

گفتنی است؛ شرکت راه آهن اعلام کرد: مسافرین محترم قطارهای فوق فرصت دارند ظرف مدت یک ماه با مراجعه به آژانس های فروش بلیت وجه پرداخت شده خود را دریافت کنند. شرکت راه آهن جمهور ی اسلامی ایران در این اطلاعیه ضمن عذر‌خواهی از مسافران قطارهای محور جنوب درخواست کرد: برای اطلاع و اطمینان از برنامه حرکت قطارهای مسافری و سایر اطلاعات سفر با قطار با سامانه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ۵۱۴۹ تماس حاصل کنند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.