مخالفت کانون انبوه‌سازان مسکن و ساختمان با استیضاح آخوندی

0
به گزارش Consbank، کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن و ساختمان در بیانیه‌ای ضمن تاکید بر حق قانونی نمایندگان مجلس برای استیضاح وزرای دولت، بیان کرد: انتظار می‌رفت امضاکنندگان محترم طرح استیضاح با نمایندگان تشکل‌ها به عنوان سخنگوی جامعه مدنی مشورت کرده و با کسب نظرات کارشناسانه آنها نسبت به تصمیم خود اقدامات را انجام می‌دادند.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: استیضاح حق قانونی نمایندگان مجلس است ولی به نظر می رسد زمان مناسبی برای استضاح وزیر راه و شهرسازی در نظر گرفته نشده است. دولت یازدهم آخرین ماه‌های عمر خود را سپری می‌کند و هرگونه تغییر و تحول در وزارتخانه‌های دولت هرچند با نیت خیر و صلاح امور، باعث عدم کارآیی و اختلال در روند اجرایی آنها به‌ویژه وزارتخانه مهم و استراتژیک راه و شهرسازی خواهد شد و عملا اداره و مدیریت وزارتخانه را که با مشکلات متعدد به‌ویژه در حوزه مسکن روبه‌رو خواهد کرد که با رکود بزرگ دست به گریبان است.
در ادامه بیانیه کانون انبوه‌سازان چنین آمده است: با توجه به دلایل فوق، انتظار می‌رود قاطبه‌ی نمایندگان محترم مجلس نسبت به ادامه ی فعالیت وزیر محترم ابراز تمایل نمایند. لازم به ذکر است در این شرایط خاص که کشور در حوزه‌های راه و مسکن با بحران‌های جدی مواجه است و برنامه‌های مدون توسط دولت و مجلس محترم تصویب شده، ‌ ضمن اعلام حمایت از این برنامه ها در جهت نیل به رونق بازار تولید و عرضه‌ی مسکن روند کنونی، وزیر محترم راه و شهرسازی هم‌چنان به فعالیت خود ادامه دهد. البته این استضاح فرصت مغتنمی است تا نظرات اصلاحی و دیدگاه‌های کارشناسی نمایندگان محترم در هرچه بهتر اداره شدن امور مربوطه مدنظر جناب دکتر آخوندی قرار گیرد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.