مردم درباره هدفمند کردن یارانه‌ها گیج و سرگردانند

0

دولت زمان اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها را باید به صراحت اعلام کند، مردم گیج و سرگردان شده‌اند زیرا نگرانی‌های ایجاد شده در جامعه برای اجرای قانون روز به روز در حال افزایش است.
به گزارش  ConsBank، محسن نریمان نایب رئیس کمیسیون عمران در گفت و گو با آفتاب، درخصوص نگرانی ازاجرای هدفمند کردن یارانه ها با اعلام مطلب بالااظهارداشت: نمایندگان مجلس نگران این هستند که قبل از هدفمند کردن یارانه ها با تاخیراتی که دراجرای آن شاهد هستیم ترسی را که دولت از جهش قیمت ها دارد اتفاق بیفتد.
وی ادامه داد: معتقدم دولت باید به سرعت و بابرنامه زمینه اجرایی شدن قانون مذکور را فراهم کند و به جای اینکه دم اسب رابگیرد و دنبال آن باشد بر اسب سوار شده و کار را به دست گیرد و در مقصدی که درنظر دارد آن رابرساند.
نایب رئیس کمیسیون عمران تصریح کرد: دولت در فراهم کردن مقدمات اجرای این قانون تاخیر دارد به گونه‌ای که زمان افتتاح حساب خانوا‌رها را خردادماه اعلام کرده است رفته رفته با این تاخیرات ما شاهد آثارروانی این قانون بدون اجرای آن هستیم.
نریمان گفت: این اثر روانی به جا مانده از اخبار مرتبط با اجرای قانون به نفع کشور نیست بهتراست در ظرف زمانی کوتاه تری مقدمات فراهم و قانون اجرایی شود البته شیب اجرا باید ملایم باشد تا تبعات کمتری راشاهد باشیم و مردم قدرت تحمل فشارناشی از آن را داشته باشند.
نماینده بابل افزود: دولت زمان اجرای این قانون را باید با صراحت اعلام کند، مردم گیج و سرگردان شده اند نگرانی های ایجاد شده درجامعه برای اجرای این قانون روز به روز در حال افزایش است.
نریمان گفت: بهتراست دولت بپذیرد که با شوک یک مرحله ای در افزایش قیمت ها وضعیت زندگی روزمره مردم با خطر جدی مواجه خواهد شد ومردم توان تحمل این شوک راندارند و زیربار آن می‌مانند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.