مشارکت «ویستابست» در نخستین همایش استانداردسازی مصالح ساختمانی

0

نخستین همایش استانداردسازی مصالح ساختمانی و صنایع جانبی با مشارکت گروه تولیدی و صنعتی ویستابست درتهران برگزار شد.
در این همایش که با حضور روسای موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان نظام مهندسی، جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران وزارت مسکن و شهرسازی و شرکت بیش از ۶۰ واحد تولیدکننده برگزار شد، گروه تولیدی و صنعتی ویستابست حضور چشم‌گیری داشت.
ویستابست علاوه بر حضور به عنوان اسپانسر همایش، در نمایشگاه جانبی آن نیز با برپایی غرفه‌ای، ضمن معرفی محصولات تولیدی خود و ویژگی‌های آن، مدیران و کارشناسان شرکت به پرسش‌های مهمانان و مراجعان پاسخ دادند. در این نمایشگاه که اول تا سوم مهر ماه در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع برگزار شد
و شرکت‌های حاضر، آخرین تولیدات و دستاوردهای مصالح نوین ساختمانی در جهت استانداردسازی هرچه بیشتر ساختمان‌ها را به نمایش گذاشتند، غرفه گروه تولید صنعتی «ویستابست» از پرازدحام‌ترین و پرمراجعه‌کننده‌ترین غرفه‌ها بود.
در بخش اصلی همایش نیز، مهندس محمود صداقت مدیرعامل گروه «ویستابست» به عنوان تولیدکننده عمده و شاخص پروفیل
«یو پی وی سی» از سوی برگزارکنندگان برای ایراد سخنرانی‌ دعوت شد. مدیرعامل «ویستابست» در سخنان خود بر ضرورت ایجاد سازمانی مستقل برای مدیریت استانداردسازی تاکید کرد.
صداقت دربخش دیگری از سخنان خود، خواستار تبادل پیشنهادات و نظرات علمی و کارشناسی برای درونی شدن فرهنگ استانداردسازی و استاندارد جباری و نیز فرهنگ‌سازی برای مصرف‌کننده شد.
وی گفت: فرهنگ‌سازی و ارایه آموزش‌های عمومی و تخصصی و ترویج الگوی استاندارد کیفیت و برخورد قانونی با تولید و عرضه مصالح ساختمانی غیراستاندارد به مقاوم‌سازی و افزایش کیفیت ساختمان‌ها و همسویی تولید مصالح ساختمانی در راستای صرفه‌جویی انرژی و اصلاح الگوی مصرف منجر می‌شود.
مدیرعامل «ویستابست» افزود: تدوین استاندارد ملی مصالح نوین ساختمانی و اجباری شدن آن و اعمال سیاست‌های تشویقی و حمایتی از واحدهای تولیدکننده محصولات استاندارد باید در دستور کار قرار بگیرد.
صداقت همچنین با معرفی گروه «ویستابست» و حرکت پیوسته این گروه به سوی کمال به سخنان خود پایان داد.
پس از سخنان مهندس صداقت، مدیریت جلسه نیز از سوی مهندس پورهاشم مدیر کل سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به وی واگذار شد.
در پایان همایش نیز مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با اهدای لوح یادبود، از مشارکت گروه تولید صنعتی «ویستابست» در این همایش تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.