مشترکان خانگی گاز بیمه شدند

0

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از آغاز طرح بیمه مشترکان گاز خانگی خبر داد.
به گزارش consbank به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران ، "مجتبی شیخ بهایی " درخصوص طرح بیمه مشترکان خانگی گاز طبیعی گفت: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی با پرداخت ۱۲۵ ریال از سوی مشترکان روستایی و ۲۵۰ ریال از سوی مشترکان شهری برای هرماه، تمام مشترکان گاز طبیعی بخش خانگی تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.
وی بااشاره به اینکه این طرح از ۲ ماه پایانی سالجاری اجرایی خواهد شد، افزود : مبالغ ذکر شده در فیش گازبهای مشترکان منظور شده و براساس قراردادی که بین شرکت ملی گاز ایران و شرکت سهامی بیمه ایران منعقد شده است ، کلیه مشترکان گاز طبیعی تحت پوشش بیمه فوت، نقص عضو و خسارات ناشی از حوادث گاز طبیعی قرار می گیرند.
شیخ بهایی خاطر نشان کرد، براساس قرارداد منعقد شده، شرکت بیمه ایران متعهد است در قبال حوادث ناشی از گاز طبیعی، برای فوت یا نقص عضو هر فرد تا سقف ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، تأمین هزینه های پزشکی و درمانی تا سقف ۱۵۶ میلیون ریال و خسارات مالی از قبیل تخریب واحد مسکونی و … ۱۰۵ میلیون ریال به مشترکان پرداخت کند.
وی با تأکید بر این نکته که همواره تلاش می کنیم تا با فرهنگ سازی در جامعه خسارتهای ناشی از حوادث گاز طبیعی را کاهش دهیم، تصریح کرد، اجرای طرح بیمه عمومی مشترکان خانگی گاز طبیعی، گام مهمی در جهت ایجاد رفاه و امنیت روانی مشترکان بوده و در صورت بروز حادثه می تواند بخشی از هزینه ها را جبران کند.
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران یادآور شد، براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی، این طرح فقط شامل واحدهای مسکونی می شود، اما امیدواریم بتوانیم در آینده، این طرح را به واحدهای تجاری و صنعتی نیز تعمیم دهیم.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.