معرفی‌ پروژه‌های مسکن مهر به بانک برای وام ۴۰ میلیونی از هفته آینده

0

به گزارش Consbank، علی اکبر طاهری در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سوال که چه تعداد از واحدهای مسکن مهر پرند مشمول افزایش ۱۰ میلیون تومانی سقف وام مسکن مهر می‌شوند، گفت: ملاک و هدف ما کمک به متقاضیانی است که توان پرداخت آورده خود را ندارند،بنابراین متقاضیانی که آورده خود را واریز کرده‌اند و تنها در حد یک یا دو میلیون تومان بدهکار هستند افزایش ۱۰ میلیون تومانی سقف وام مسکن مهر شامل حالشان نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه همکاری‌های خوبی از سوی بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات مسکن مهر صورت گرفته است، اظهارداشت: پیمانکاران فعال در مسکن مهر پرند را برای انجام قرارداد به دفاتر اسناد رسمی معرفی کرده‌ایم و امیدواریم این وام ۴۰ میلیونی قبل از اتمام سال ۹۵ جذب پروژه‌ها شود.
مدیرعامل شهر جدید پرند ادامه داد: از ۹۵ هزار واحد مسکن مهر پرند بالغ بر ۷۰ هزار واحد مسکونی را به مرحله تحویل رسانده‌ایم و امیدوار هستیم با تزریق این وام مشکلات تا حدود زیادی برطرف شود.
به گفته وی،اتمام واحدهای مسکن مهر تا قبل از اتمام دولت یازدهم منوط به واریز آورده متقاضیان در موعد مقرر و تامین خدمات زیربنایی این واحدهای مسکونی است.
*از هفته آینده مقدمات معرفی پروژه‌ها به بانک‌های عامل انجام خواهد شد
طاهری با اشاره به اینکه وام ۴۰ میلیونی مسکن مهر شامل حال واحدهای مسکن مهر نیمه‌تمام و واحدهایی که کارت قسط دریافت نکرده‌اند خواهد شد، تأکید کرد: از هفته آینده مقدمات معرفی پروژه‌ها به بانک‌های عامل و به خصوص بانک مسکن انجام خواهد شد.
وی افزود: از هفته آینده به محض انجام مقدمات کار، پیامک‌هایی به متقاضیان که از این وام ۴۰ میلیونی می‌توانند استفاده کنند ارسال خواهد شد تا علاوه بر معرفی به بانک بتوانند کارت قسط را هم دریافت کنند.
طاهری در خصوص اینکه چه تعداد واحد مسکن مهر فاقد متقاضی در پرند وجود دارد، گفت: در حال حاضر در شهر پرند ۷۵۰۰ مسکن مهر فاقد متقاضی داریم که تاکنون برای خرید ۱۵۰۰ واحد ثبت‌نام صورت گرفته است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.