معمار و انتخاب مصالح ساختمانی

0
انتخاب مصالح ساختمانی توسط معمار

 

در مراحل طراحی، آگاهی معمار از تنوع مصالح ساختمانی موجود موضوعی حیاتی است، چرا که این اطلاعات به معمار کمک می کند تا بتواند پیشنهادات سازنده ای را در رابطه با اجرای پروژه ارائه نماید.

در مرحله طراحی، معماران به دنبال جمع آوری تصاویری از دیگر پروژه ها هستند تا منبع الهام مناسبی برای پروژه های آینده در دسترس داشته باشند. بسیار مهم است که در نظر داشته باشیم که جمع آوری دیگر آثار معماری و ذخیره آنها تنها مرجع رسمی نخواهد بود، اما فراهم آوردن یک سری اطلاعات تکنیکی خاص می تواند در طول اجرای پروژه به ما کمک کند. بهتر است شرکت ها محصولاتشان را در پروژه های تکمیل شده، ارائه نمایند.

پس از طراحی اولیه، معمار برندهایی را انتخاب می کند که به کار او جان ببخشند. به منظور دستیابی به یک نتیجه قابل قبول و مورد انتظار، معماران محصولاتی با بالاترین کیفیت و استاندارد انتخاب می کنند. اگر چه، هزینه ها معمولاً محدود هستند و بستگی به مشتری دارند، نه معمار.

بارها اتفاق افتاده است که نصب نادرست یک محصول منجر به هزینه های بالا، هدر رفتن مصالح و تحویل دیرهنگام  خواهد شد. در حالت ایده آل، نبایستی تیم سازندگان زمان زیادی را صرف آموزش نصب مصالح بکنند، بلکه بایستی از طریق ویدئو چگونگی نصب آنها به پیمانکاران و افرادی که درگیر ساخت و ساز هستند، آموزش داده شود.

مصالح ساختمانی

علاوه بر این، معماران بایستی به توصیه های متخصصان تکنیکی شرکت در طول فرآیند ساخت و ساز و طراحی توجه داشته باشند. اطلاعات تکنیکی در مورد محصول و رفتار آنها پس از نصب، به طراحان این اجازه را می دهد که استفاده بهینه را از مصالح داشته و به راه حل مورد انتظارشان دستیابی داشته باشند.

در نهایت، در صورتی که معمار، تیم ساخت و ساز و مشتری از نتیجه کار راضی باشند، آنها به طور خودجوش معرف آن محصول خواهند بود. تجربیاتی که آنها به اشتراک می گذارند، برای عمومیت یافتن آن برند ضروری می باشد. بسیار مهم است که بدانیم در زمینه ساخت و ساز، تجربیات نقشی بسیار حیاتی دارد. بنابراین، توصیه ها و معرفی از جانب دیگران نسبت به تبلیغات برند، تأثیر بیشتری خواهد داشت.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.