ساخت مهمان خانه ای کوچک به مساحت ۳۳ مترمربع در تایپه

0
مهمان خانه کوچک

مهمان خانه ای کوچک در یک برج مسکونی ۱۲ طبقه در تایپه ساخته شده است که این آپارتمان با مساحت ۳۳ مترمربع، نمونه اولیه یک مهمان خانه کوچک در یک کلان شهر می باشد که می تواند به افرادی که در این شهر کار می کنند، اجاره داده شود.

مهمان خانه کوچک

این مهمان خانه کوچک در سه سطح ساخته شده است. اتاق نشیمن با داشتن دو سطح با ارتفاع متفاوت، دارای ورودی، آشپزخانه ، اتاق غذاخوری و حمام می باشد که به ارتفاعی به اندازه دو پله پایین تر از سطح ورودی است و اتاق خواب در نیم طبقه بالا قرار دارد.

مهمان خانه کوچک

به گفته معمار، ما تصمیم گرفتیم که این نیم طبقه را برای استفاده موثرتر از فضا اضافه کنیم. ساختار و موقعیت نیم طبقه به گونه ایست که فضای اشغال شده را به حداقل برساند.

مهمان خانه کوچک

نردبان سفید رنگ که فضای نشیمن را به سطح نیم طبقه متصل می کند، به گونه ای نصب شده است که قابلیت جابجایی دارد و امکان دسترسی به کابینت ها و قفسه هایی که در یک طرف آپارتمان قرار گرفته است را فراهم می کند.

مهمان خانه کوچک

در سمت راست ورودی، یک کاناپه دونفره و یک میز سه پایه در فضای نشیمن قرار گرفته است. یک آشپزخانه کوچک با کاشی های سفید در میان قفسه های چوبی، سمت مقابل حمام قرار دارد.

مهمان خانه کوچک

به گفته معماران، چوب به کار برده شده، حس گرمی به فضا می دهد که در افراد ایجاد آرامش می کند و همچنین کاشی های سفید به روح نیرو می بخشند.

پله هایی که فضای نشیمن و آشپزخانه را به هم متصل می کنند، می توانند به عنوان مکانی برای نشستن در کنار میز ناهار خوری استفاده شوند.

مهمان خانه کوچک

پنجره هایی که از کف تا سقف کشیده شده اند، چشم انداز مناسبی از شهر برای فضای آشپزخانه و اتاق خواب فراهم کرده اند و همچنین اجازه می دهند نور به فضای نشیمن نفوذ کند.

مهمان خانه کوچک

در قسمت نیم طبقه، تختی با ارتفاع کم قرار دارد که کمد لباسی توکار در سمت مقابل آن قرار گرفته است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.