نرخ بیکاری ۱۶درصد دراستان تهران!

0

نرخ بیکاری برخی از شهرستان های اطراف تهران تا بیش از ۱۶ درصد هم تجربه شده است.
به گزارش ConsBankبه نقل از جهان، در حالی که نرخ بیکاری شهر تهران در بالاترین نرخ خود طی چند سال گذشته به ۱۰ درصد رسیده است، نرخ بیکاری برخی از شهرستان های اطراف آن تا بیش از ۱۶ درصد هم تجربه شده است.
 نرخ بیکاری شهر تهران مطابق آخرین گزارش مرکز آمار ۱۰٫۲ درصد است. نرخ بیکاری در “ورامین” که حدود ۴ درصد از جمعیت استان را در بردارد ۱۲٫۲ درصد می باشد.
 بالاترین نرخ بیکاری در شهرستان های استان مربوط به شهرستان “نظر آباد” است. شهرستان نظر آباد با سهم ۱ درصدی از جمعیت استان دارای ۱۶٫۴ درصد نرخ بیکاری می باشد.
 بعد از آن کرج با سهم ۱۳٫۱ درصدی از جمعیت استان دارای نرخ بیکاری ۱۶٫۲ درصدی است. شهرستان فیروزکوه که دارای ۰٫۳ درصد از جمعیت استان می باشد نیز دارای ۱۴٫۹ درصد نرخ بیکاری است.
 شهرستان های اسلامشهر و ساوجبلاغ هر کدام با سهم ۳٫۳ و ۱٫۷ درصدی از جمعیت استان تهران داری نرخ بیکاری ۱۳٫۶ و ۱۳٫۸ درصد می باشند.
بعد از آن شهریار با سهم ۸٫۱ درصدی دارای ۱۳٫۳ درصد نرخ بیکاری و رباط کریم با ۴٫۶ درصد جمعیت از استان ۱۰٫۳ درصد نرخ بیکاری دارد.
 سه شهرستان ری، دماوند و پاکدشت  که به ترتیب سهم ۴٫۷ ، ۰٫۷ و ۱٫۸ درصدی از جمعیت استان تهران را در بردارند، دارای نرخ بیکاری ۷٫۶،۷٫۵و ۷٫۲ درصد می باشند.
همچنین کمترین نرخ بیکاری در استان تهران، مربوط به شهرستان شمیرانات است که با سهم جمعیتی ۳٫۱ درصد از استان دارای نرخ بیکاری ۶٫۳ درصدی است.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.