نرم افزارهای مدیریت پروژه ساخت و ساز

0
نرم افزارهای مدیریت پروژه

نرم افزارهای مدیریت پروژه ابزارهای مناسبی برای پروژه های بزرگی می باشند که شامل انبوهی از اطلاعات هستند. مدیریت پروژه هایی از قبیل پروژه های ساخت و ساز که مدیریت آنها مستلزم تلاشی عظیم و گاهی صرف هزینه های سنگین می باشد، از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نیاز به فعالیتی منسجم در همه زمینه ها دارد و این انسجام و یکپارچگی تنها در صورتی میسر خواهد بود که از نرم افزارهای مدیریتی با ویژگی های مناسب بهره کافی برده شود.

نرم افزار FinalCad

این نرم افزار با موبایل سازگار بوده و به سهامداران کمک می کند تا مسائلی که در طول ساخت پیش می آید، پیش بینی کرده و تجزیه و تحلیل کنند. هدف این نرم افزار، افزایش کیفیت، کاهش هزینه ها و قابل دسترس بودن برای همه می باشد. از سال ۲۰۱۱، این نرم افزار به بیش از ۸۰۰۰ پروژه در ۳۰ کشور کمک کرده است.

نرم افزار  EasyBuild

این نرم افزار، برای برنامه ریزی منابع سازمانی و نظارت پروژه های ساخت و ساز، مناسب می باشد و همچنین به پیمانکاران جزء، اجازه مدیریت اسناد را می دهد. این نرم افزار کیفیت بالایی در بررسی اسناد و گزارش مقروضات دارد.

نرم افزار مدیریت پروژه Plan-2

Plan-2 یک سیستم مدیریت پروژه یکپارچه می باشد. با ابزارهای مدیریت پروژه ساده و کارآمد محیط کاری خود را تقویت کرده و نیرو بخشید. Plan-2 اولین سیستم مدیریت پروژه کسب و کار کوچک و به ثبت رسیده متعادل می باشد که برای مدیران پروژه، پروژه های یک تیمی و چند تیمی مناسب می باشد.

این نرم افزار یکی از بهترین راه حل های موجود برای مدیریت پروژه است که کاملاً رایگان می باشد. plan-2 دارای نسخه دسکتاپ بوده که برای پروژه های ساختمانی و تأسیساتی طراحی شده است. این نرم افزار برای پروژه های پیچیده ساختمانی با مدت زمان اجرایی محدود، مناسب می باشد. نسخه دسکتاپ این نرم افزار با ios همگام سازی شده است. این نرم افزار قابلیت رسم نمودار گانت و برنامه ریزی را نیز دارا می باشد.

نرم افزار Efficient Calendar Free

این نرم افزار با ویژگی زمان بندی و برنامه ریزی برای شرکت های ساختمانی و تأسیساتی بسیار مناسب می باشد. نرم افزار Efficient Calendar Free، با سیستم عامل های ویندوز، اندروید و ios سازگار بوده و با قابلیت زمان بندی برای مدیریت پروژه مناسب می باشد.

نرم افزار Estimate

نرم افزار Estimate، قابلیت برآورد عملکرد ساخت و ساز را دارا بوده و با استفاده از آن می توان مدت زمان اجرای پروژه و هزینه های اجرایی را تخمین زد. با این نرم افزار می توان برخی محاسبات مختص به پروژه های صنعتی از قبیل تأسیسات برقی، کاشی کاری، بتن ریزی، تعمیر و نگهداری و موارد دیگر را انجام داد. همچنین این نرم افزار قابلیت حسابرسی و مدیریت اسناد و منابع مالی را نیز دارا می باشد.

نرم افزار CurrentSet

نرم افزار CurrentSet که سازگار با تلفن همراه می باشد،امکان طراحی در صفحه های نامحدود و ایجاد پروژه های مختلف را فراهم می کند. این نرم افزار به صورت آفلاین قابل استفاده می باشد و به علت سازگاری آن با سیستم های موبایل، امکن دسترسی سریع به فایل های پروژه فراهم می باشد.

نرم افزار Estimator

این ابزار، در واقع یک صفحه گسترده است که تا حد زیادی توسط پیمانکاران ساختمانی و تأسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد. Estimator مبتنی بر جاوا بوده و با نرم افزار اکسل همگام سازی شده است. این ابزار برای شرکت های ساختمان سازی به منظور برآورد پارامترهای اجرایی پروژه های بزرگ، مناسب می باشد.

نرم افزار GenieBelt

این نرم افزار، یک نرم افزار پیشرو و کامل در حسابرسی است که سطوح مختلفی از مجوزها را فراهم می کند و بنابراین هر فردی که در پروژه دخیل باشد، مطلع می ماند.

نرم افزار Explorer Eclipse

ابزار مناسبی برای برنامه ریزی منابع سازمانی می باشد. این نرم افزار خدمات مشتری فوق العاده و گزارش دهی بی نقص و کاملی دارد.

دیگر نرم افزارهای مدیریت پروژه

نرم افزار PMA 

PMA، یکی از نرم افزارهای مدیریت پروژه می باشد که قابلیت گزارش هزینه، تخصیص منابع، رسم  نمودار شبکه، رسم نمودار گانت را دارا بوده و قابلیت بازیابی یک پروژه در هر زمان را دارا بوده که حداکثر تعداد فعالیت های هر پروژه، ۷۰۰ فعالیت می باشد.

نرم افزار TLW 

این نرم افزار یکی از نرم افزارهای مدیریت پروژه می باشد که قابلیت گزارش هزینه، تخصیص منابع، رسم نمودار شبکه و نمودار گانت را دارا می باشد. تعداد پروژه های قابل بازیابی به طور همزمان در این نرم افزار نامحدود بوده و همچنین تعداد فعالیت های هر پروژه و تعداد منابع نیز نامحدود می باشد. این نرم افزار، امکان پیگیری پروژه بر مبنای کار انجام شده و قابلیت برنامه سازی را دارا می باشد.

نرم افزار TL 

تعداد پروژه های قابل بازیابی این نرم افزار یکی بوده و حداکثر فعالیت های هر پروژه، ۲۰۰۰ فعالیت می باشد. این نرم افزار قابلیت ترسیم نمودار شبکه، نمودار گانت، گزارش هزینه، تخصیص منابع و امکان پیگیری پروژه بر مبنای کار انجام شده را دارا می باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.