نمایشگاه R+T ترکیه، فرصتی طلایی برای فعالان صنعت ساختمان

0
نمایشگاه R+T ترکیه

نمایشگاه R+T ترکیه

مرکز نمایشگاهی CNR استانبول

۷ ۹ آذرماه ۱۳۹۸

قابل توجه فعالان صنعت ساختمان

چنانچه در نظر دارید در زمینه سیستم‌های نما، سایبان‌، کرکره، درب‌ها و دروازها با فعالان کشور ترکیه همکاری داشته باشید به ۵ دلیل ذیل حضور در نمایشگاه پیش‌رو را به شما توصیه می‌کنیم:

۱٫ استانبول بهترین مکان برای توسعه فعالیت تجاری شما در حوزه «اروپا ـ آسیا» است:

ترکیه و خصوصاً شهر استانبول در مرز اروپا و آسیا است و بعنوان هاب بین این مناطق عمل می‌کند. همسایگی با ۸ کشور واقع در هر دو منطقه و امکان سفر بدون روادید برای همسایگان و امکانات حمل و نقل همگی آن را بعنوان نقطه دسترسی ایده‌آل منطقه‌ای تعریف می‌کند. 

۲٫ اقتصاد پایدار:

اقتصاد و ارزش پول ملی ترکیه در حال حاضر در وضعیت بی‌ثباتی است، ولی تجربه‌های پیشین ثابت کرده که همواره توانسته است به وضعیت مطلوب و باثبات بازگردد. انتظار می‌رود در ۹ تا ۱۲ ماه آینده اقتصاد و ارزش پول ملی تررکیه به ثبات پیشین بازگردد. برای همین همکنون شروع یک فعالیت تجاری با محوریت ترکیه زمان مناسبی خواهد بود. 

۳٫ فرصت‌های اقتصادی:

از آنجاکه تا سال ۲۰۲۳ هیچگونه انتخاباتی در ترکیه انجام نخواهد شد همکاری با شرکت‌های ترکیه در بستری پایدار و مناسب فرصتی ویژه است. این فرصت نه‌تنها برای کشورهای همسایه بلکه در سطح بین‌المللی قابل دسترسی است.

بازار داخلی ترکیه نیازمند تولیدکنندگان قطعات و تجهیزات (پارچه، درایو، کنترل‌کننده‌ها برای سیستم‌های محافظ آفتاب) بین‌المللی هستند که این موضوع بازار فروش خوبی را در داخل این کشور ایجاد کرده است.   

۴٫ حمایت‌های دولتی:

دولت ترکیه به حمایت از توسعه تجارت خارجی این کشور مصمم است. وزارت اقتصاد ترکیه برنامه‌های تشویقی متعددی در حوزه‌های تجاری مختلف طراحی و به اجرا گذاشته‌است. این امر بازار ترکیه و منطقه را به سکوی جهش صنعت و تجارت بین‌المللی تبدیل خواهد کرد. نمایشگاه R+T نیز از سکو‌های بار ارزش برای تجارت متقابل است، به همین منظور بازدید‌کنندگان بین‌المللی این نمایشگاه برای سفر خود حمایت مالی دریافت می‌کنند.  

۵٫ بسترارتباطی:

نمایشگاه‌های تجاری بین‌المللی به دلیل گرد هم آوردن فعالان تجاری سراسر جهان، خصوصاً در مواقع دشوار، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این نمایشگاه‌ها بستر مهمی برای تبادل نوآوری، فناوری و شروع روابط تجاری‌ است.

از رقبای خود پیشی بگیرید! بعنوان مزیت این نمایشگاه مستقیماً با تصمیم‌گیرندگان اصلی تماس بگیرید! ثبت‌نام بازدید برای فعالان صنعت رایگان است! هماکنون با لینک زیر ثبت‌نام کنید.

Online Visitor Registration | Exhibitor List 2019 | At a glance | Travel Packages

Contacts
      (Cemre ULUDERE (Mrs
International Project Director
Phone : +90 212 284 11 10
cemre.uludere@messe-stuttgart.com.tr

(Emel Kılınç (Mrs
International Project Director
Phone : +90 212 284 11 10
emel.kilinc@messe-stuttgart.com.tr

(Manuela Keller (Mrs
Project Manager R+T International
Phone : +49 711 18560 2605
manuela.keller@messe-stuttgart.de

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.