نیمکت های طراحی شده توسط طراحان جوان در لندن

0

در این مطلب به ارائه طرح چند نوع نیمکت پرداخته شده است که توسط معماران، هنرجویان طراحی و افرادی که به تازگی فارغ التحصیل شده اند، طراحی شده است.

نیمکت

Nicholas Kirk حدود ۴۵۰۰۰ سکه پنی را برای ساخت سه ستون یکپارچه کنار هم قرار داده است، یک تخته چوبی برای نشستن روی این ستون ها قرار گرفته است.

نیمکت

نمونه دوم یک نیمکت سنگی می باشد که توسط Patrick McEvoy به یاد سگی به نام Geoffrey Barkington ساخته شده است. این نیمکت در Houndsditch قرار گرفته است که گویا در گذشته محل دفن سگ های مرده بوده و در سال ۱۹۸۹، چندین اسکلت سگ در حین انجام کارهای ساختمانی کشف شدند.

نیمکت

این نیمکت سنگی، حدود یک تن وزن دارد و شامل برش طرح یک سگ پاکوتاه می باشد.

نیمکت

نمونه سوم بر اساس شکل طبیعی صخره های باشکوهی که در شمال ایرلند قرار گرفته اند توسط Studio Yu و Tomos Design ساخته شده است که به شکل چندین شش ضلعی رنگی از جنس پلاستیک بازیافتی می باشد که شامل گلدان و شامل جاهایی برای نشستن می باشد.

نیمکت

نمونه چهارم، یک نیمکت موج دار زرد می باشد که توسط McCloy و Muchewa ساخته شده است که “نیمکتی برای همه” نام گرفته است.

نیمکت

نمونه پنجم، دو نیمکت ساخته شده از یک سری از میله های سبز و قرمز می باشد که توسط Elena Boni طراحی شده است که طرح آن را از نمودار سهام الهام گرفته است.

نیمکت

نمونه بعدی که توسط Mills Turner طراحی شده است، نیمکتی دو طرفه (دارای دو سمت جای نشستن) ساخته شده از منحنی های چوبی می باشد که توسط میله فولادی به هم متصل شده اند. خم این نیمکت به گونه ایست که با خمیدگی بدن هنگام نشستن متناسب باشد.

نیمکت

نمونه هفتم، نیمکتی ساخته شده از آجرهای سفالی می باشد که توسط Maria Gasparian طراحی شده است و در ارتفاع های مختلف روی هم قرار گرفته اند. رنگ ها و نقش های روی نیمکت منعکس کننده تاریخچه طولانی این منطقه در تجارت، معامله و تنوع مذهبی می باشد.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.