هر آنچه باید در دکوراسیون اتاق خواب مورد توجه قرار دهیم

0
اتاق خواب

آیا می دانید که ما یک سوم عمرمان را در تختخوابمان می گذرانیم؟ بنابراین بسیار مهم است که در دکوراسیون اتاق خواب بسیار هوشمندانه عمل کنیم. دکوراسیون اتاق خواب فرصت مناسبی است تا سبک شخصی خود را منعکس کرده و چشم انداز مورد علاقه خود را خلق کنید.

چگونه یک تختخواب ایده آل انتخاب کنیم

 اتاق خواب

هنگامی که اتاق خوابتان را طراحی می کنید، بدیهی ترین نقطه برای شروع دکوراسیون، تختخواب می باشد. بعد از همه اینها، بدون یک تختخواب مناسب، خواب خوب شبانه غیرممکن خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که سایز مناسب تختخواب را متناسب با اتاق خوابتان انتخاب می کنید. تختخواب سایز سوپرکینگ در یک اتاق خواب کوچک، کل فضا را اشغال خواهد کرد و همچنین جابجایی آن سخت بوده و ممکن است فضایی برای دیگر وسایل اتاق خواب باقی نماند، در حالی که یک تختخواب دونفره استاندارد در یک اتاق خواب بزرگ ممکن است جلوه ای نداشته باشد. اتاق را اندازه بگیرید و مطمئن شوید تخت شما از دو طرف و پایین تخت حداقل ۷۰ سانتی متر فضای آزاد برای رفت و آمد داشته باشد.

دکوراسیون اتاق خواب-بهترین سبک را انتخاب کنید.

 اتاق خواب

به محض اینکه سایز مناسب تختخواب را یافتید، زمان انتخاب سبک فرا می رسد. اگر به دنبال یک دکور مدرن هستید، یک برد بزرگ بالای تختخواب، نقطه کانونی جذابی برای اتاق خوابتان محسوب می شود. یک برد زیبا می تواند مسحور کننده باشد.

چرا انتخاب تشک، موضوعی مهم می باشد؟

 اتاق خواب

یک تشک خوب، حتی از تختخوابی که روی آن قرار می گیرد، مهم تر است. برای انتخاب تشک مناسب، وقت بگذارید. در صورت امکان آن را امتحان کنید و در موقعیت های مختلف روی آن دراز بکشید. یک تشک با کیفیت بالا، بایستی شکلش را برای هفت سال حفظ کند، بعد از این مدت زمان تعویض آن فرا می رسد.

چگونه وسایل اتاق خواب را انتخاب کنیم؟

اتاق خواب

یک مجموعه وسایل اتاق خواب ساده، راهی موثر به لحاظ هزینه برای ایجاد یک طرح اتاق خواب یکپارچه می باشد. اگر به دنبال کمی ماجراجویی هستید، با تختخوابتان شروع کنید و بقیه وسایل را متناسب با آن در اطرافش قرار دهید. کلید یک طرح زیبا، انتخاب یک تم رنگی و تأکید بر آن می باشد. اگر چهارچوب تختتان چوب تیره می باشد، آن را با وسایل چوبی در رنگ مشابه، تطبیق دهید. اگر تختخواب شما سفید می باشد، وسایل اتاق را به رنگ سفید یا رنگ های روشن انتخاب کنید.

هنگام توجه به ضروریات اتاق خواب، شما به پاتختی، میز لوازم آرایش، آینه تمام قد و قفسه لباس ها نیاز خواهید داشت. اگر فضای کافی در اختیار دارید، یک صندلی در اتاق خواب یا یک نیمکت اضافه برای پوشیدن جوراب و کفش یا نشستن، گزینه ای مناسب می باشد.

چگونه بهترین تم رنگی را برای اتاق خواب انتخاب کنیم؟

اتاق خواب

انتخاب تم رنگی مناسب برای اتاق خواب از دیگر اتاق های خانه، مهم تر است: در این مورد جسور باشید.

سبز و آبی، انتخاب های ملایم و لطیفی هستند و به آرامش ذهن و بدن کمک می کنند، به ویژه هنگامی که از طیف ملایم این رنگ ها استفاده کنید. رنگ های تیره مانند خاکستری تیره، آبی پررنگ یا حتی سیاه، می توانند فضای دنجی را مناسب اتاق خواب ایجاد کنند. یک طرح اتاق خواب سفید، احساس آسوده خاطری و راحتی را ایجاد می کند که در پایان یک روز پرمشغله آرامش بخش می باشد.

اگر از رنگ های روشن مانند قرمز، نارنجی و زرد استفاده می کنید، سعی کنید با استفاده از رنگ های کم رنگ و ملایم، تا حد ممکن تعادل را برقرار سازید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.