همکاری گروه ساختمانی بریدون با گروه ساختمانی لاگان

0

 

شرکت ساختمانی انگلیسی بریدون (Breedon Group) اعلام کرده است که به منظور توسعه موقعیتشان در انگلستان و بازار ساخت و ساز ایرلند دست به همکاری با گروه لاگان (Lagan Group) زده است.

شرکت ساختمانی انگلیسی بریدون، گروه مصالح ساختمانی در انگلستان و ایرلند می باشد که دارای بیش از ۸۷۰ میلیون تن ذخائر و منابع معدنی و پشتوانه مالی قوی می باشد.

لاگان که در سال ۱۹۶۰ پا به عرصه وجود گذاشته است، شبکه ای از کسب و کار ساختمانی است که طیف گسترده ای از محصولات و خدمات ساختمانی را پوشش می دهد.

شرکت ساختمانی انگلیسی بریدون

لاگان

معامله حاصل از همکاری بریدون و لاگان، ۴۵۵میلیون پوند ارزشگذاری شده است که این سرمایه گذاری شامل وامی به ارزش ۱۵۰ میلیون پوند، ۱۷۰ میلیون پوند سهام بریدن و همچنین جایگذاری یک تسهیلات اعتباری جدید به ارزش ۳۵۰ میلیون پوند به جای تسهیلات موجود شرکت با ارزش۳۰۰ میلیون پوند می باشد.

پیتر تام، مدیر اجرایی شرکت ساختمانی انگلیسی بریدون گفته است: ” در طی هشت سال گذشته ما یک استراتژی خرید و ساخت (buy-and-build) موفق را دنبال کرده ایم که بریدن را به بزرگترین بنگاه مستقل مصالح ساختمانی در انگلستان تبدیل کرده است و همچنین مالکیت لاگان دیگر گام استراتژیک ما می باشد.”

خرید لاگان بزرگترین کسب و کار بریدون تا به امروز می باشد که سبب توسعه روزافزون عملکرد این شرکت به خصوص در سرتاسر ایرلند شده است.

پت وارد، مدیر اجرایی شرکت ساختمانی انگلیسی بریدون گفته است: ” لاگان نشانگر فرصت منحصر به فردی برای وارد شدن به بازار رشد و کسب فرصت های استثنائی برای توسعه بیشتر گروه ساختمانی بریدون می باشد.”

کسب کارخانه بتن ریزی لاگان توسط شرکت ساختمانی انگلیسی بریدون

بریدون سهام لاگان را کسب خواهد کرد که شامل ۹ معدن فعال، یک کارخانه سیمان، ۱۳ کارخانه آسفالت و ۹ کارخانه آماده سازی بتن می باشد.

کارگران شرکت ساختمانی انگلیسی بریدون

گروه ساخت و ساز لاگان با تیمی شامل ۷۵۰ کارمند، درآمدی حدود ۲۴۹میلیون پوند در سال ۲۰۱۷ با سود عملیاتی معادل ۴۶ میلیون پوند کسب کرده است.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.