همکاری مشترک ایران و روسیه در ساخت ریل

0

مدیرکل امور بین الملل راه آهن از همکاری مشترک ایران و روسیه در ساخت ریل خبر داد و گفت: برای خرید ۶۰ هزار تن ریل ” UIC60 ” از شرکت سرو ایستال روسیه نیز توافق شد.
به گزارش روابط عمومی راه آهن، عباس نظری با اشاره به خرید هرتن ریل ” UIC60 ” با قیمت پیشنهادی ۷۰۰ یورو از کشور روسیه، گفت: برای تولید مشترک ریل UIC60 در ایران با همکاری شرکت ذوب آهن اصفهان نیز مکاتبات کلی صورت گرفته است.
مدیرکل امور بین الملل راه آهن اظهار داشت: انجام مذاکره و توافق اولیه برای تولید مشترک ریل UIC60 بین نمایندگان راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت ذوب آهن اصفهان و نماینده خانه بازرگانی راه آهن روسیه درتهران با همکاری طرف روسی انجام گرفته است .
نظری در ادامه به بررسی نحوه مشارکت و امکان تولید ریل UIC60 در داخل کشور اشاره کرد و یادآور شد: برای اعزام هیأت فنی روسی به ایران در بخش نورد، فولاد سازی و آزمایشگاه، انجام بازدید میدانی از ذوب آهن اصفهان انجام گرفته است.
وی در پایان به ضرورت حمایت راه آهن ایران و روسیه از بخشهای خصوصی تولید ریل UIC60 از طریق تضمین خرید ریل مورد نیاز اشاره کرد و گفت: با تولید داخلی ریل UIC60، اقتصادی کردن سرمایه گذاری در این بخش قطعی به نظر می رسد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.