واحدهای با بدهی بالای دو میلیارد تومان شامل استمهال نمی‌شوند

0

وزیر صنایع و معادن گفت: همه واحدهای صنعتی با بدهی معوق بالای دومیلیارد تومان به سیستم بانکی شامل استمهال نمی‌شوند.
به گزارش consbank به نقل از فارس، علی اکبر محرابیان در پاسخ به این سوال که «آیا بحث استمهال بدهی معوق واحدهای صنعتی با بدهی‌ بیش از دو میلیارد تومان در کارگروه حمایت از تولید مطرح است یا خیر؟» گفت: بدهی واحدها به صورت موردی ارزیابی می‌شود و این موضوع به هیچ‌وجه عمومی نیست. اگر یک واحد صنعتی دارای بدهی بیش از دو میلیارد تومان باشد به صورت موردی در کارگروه حمایت از تولید مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه استمهال بدهی‌های بالای دو میلیارد تومان به هیچ‌وجه عمومی و برای همه شرکت‌ها قابل اجرا نیست، تصریح کرد: اگر مورد خاصی در این زمینه وجود داشته باشد در کارگروه حمایت از تولید بررسی می‌شود که البته این اتفاق به ندرت صورت می‌گیرد. خدامراد احمدی، رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران پیش‌تر، از بررسی موضوع استمهال بدهی واحدهای صنعتی دارای بدهی بیش از دومیلیارد تومان به سیستم بانکی خبر داده و گفته بود:
در صورت نهایی شدن این موضوع، چنین واحدهایی از مهلت برای پرداخت بدهی خود برخوردار خواهند شد. پیش‌تر استمهال بدهی کمتر از دومیلیارد تومان واحدهای صنعتی در کارگروه حمایت از تولید به تصویب رسید.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.