واگذاری زمین ناهموار به تعاونی مسکن مهر کرج!

0

عضو هیأت مدیره اتحادیه تعاونی مسکن کرج گفت:۳۳ تعاونی مسکن کرج با عضویت حدود ۱۰ هزار نفر به دلیل واگذاری زمین های غیرمسطح بلاتکلیف هستند.
به گزارش consbank به نقل از فارس، ولی زاده عضو هیأت مدیره اتحادیه تعاونی مسکن کرج درخصوص صحت و سقم بلاتکلیف ماندن ۳۳ تعاونی مسکن کرج سوال کرده بود، گفت: تحویل و ساخت مسکن مهر کرج را کسی عقب نمی‌اندازد بلکه مشکلی که هست مربوط به شرکت عمران شهرهای جدید هشتگرد است که زمین ها را تحویل نداده و در حال حاضر هم وزیر مسکن گفته که خودشان می‌خواهند بسازند و تحویل مردم دهند.
وی افزود: کل ۳۳ تعاونی مسکن کرج با مشکل مواجه هستند که زمین به آنها تحویل نداده اند تا تعاونی‌ها ساخت مسکن را آغاز کنند و الان هم دولت اعلام کرده که خود اقدام به ساخت خواهد کرد و این موضوع باعث شده که ما نتوانیم جواب اعضای تعاونی مسکن را بدهیم.
عضو هیأت مدیره اتحادیه تعاونی مسکن کرج گفت:روز پنج‌شنبه هفته جاری اتحادیه تعاونی مسکن کرج با اداره تعاون کرج برای حل مشکل این ۳۳ تعاونی با جمعیت ۱۰ هزار نفر که در واگذاری زمین کوتاهی شده است جلسه خواهد داشت چرا که ما معتقدیم زمین‌های صاف به این تعاونی‌ها داده نشده و این زمین‌ها در تپه‌ها واقع شده اند.
وی با بیان اینکه یک تعاونی شماره چهار داریم که در عرض ۲ ماه زمین را تحویل گرفته و می‌خواهند سقف اول را هم احداث کنند گفت: ۳۳ تعاونی مسکن کرج بابت واگذاری زمین مشکل دارند و قطعه آنها مشخص نیست و جدیداً هم که می‌گویند خود اقدام به ساخت خواهند کرد اما ما هم می‌گوییم در این قرارداد تعاونی نقشی ندارد و قرارداد یکطرفه است.
ولی زاده افزود: ما نامه ای به استاندار تهران ارائه کردیم که ایشان نیز طی تماسی به مسئولان شرکت عمران شهرهای جدید کرج گفته بودند مشکل را حل کنید اما به نظر می‌رسد که این تماس روند مثبتی نداشت.
وی تاکید کرد: کرج دارای ۴۴ تعاونی است که ۳۳ تعاونی به غیر از آن ۲ تا تعاونی که موفق به اخذ قرارداد شده اند ، زمین های پستی و بلندی تحویل گرفته اند و هنوز هم نتوانستند کاری از پیش ببرند چون زمین‌ ناهموار است.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.