وزیرتعاون:زمین می دهیم، هر وقت خواستید بسازید!

0

اینکه افراد چه زمانی بخواهند پروژه مسکن خود را بسازند به دولت ارتباطی ندارد ولی زمین از حالا می تواند به نام آنها ثبت شود و افراد هر زمان خواستند کار را دنبال کنند.
محمد عباسی وزیر تعاون در گفت وگو با مهر در خصوص آخرین تحولات مربوط به طرح مسکن مهر و در پاسخ به برخی ابهامات، در توضیح انصراف افراد از حضور در طرح مسکن مهراظهار داشت: انصراف به این معنی که افراد در این پروژه بخواهند متضرر شوند وجود ندارد چون افراد چیزی پرداخت نکرده اند که از دست بدهند به نحوی که زمین تقریبا مجانی است.
وی از ابلاغ به مدیران بخش تعاون و مسکن استانها در ثبت زمین به نام افراد واجد شرایط دریافت زمین سخن گفت و افزود: اینکه افراد چه زمانی بخواهند پروژه مسکن خود را بسازند به دولت ارتباطی ندارد ولی زمین از حالا می تواند به نام آنها ثبت شود و افراد هر زمان خواستند کار را دنبال کنند.
وزیر تعاون تصریح کرد: دولت بابت آماده سازی زمین به افراد یک میلیون تومان کمک کرده است. البته برخی هزینه های دیگر مثل دریافت پروانه ساخت نیز مطرح است که در هر حال از عملیات ساخت مسکن قابل حذف نیست.
عباسی تاکید کرد: به صورت کلی در بعضی از استانها افراد فقط تا ۴ درصد انصراف داده اند و برخی نیز اعلام کرده اند که اولویت خود را بعدا انتخاب می کنند. بهتر است افرادی که در حال حاضر امکان حضور در طرح دارند کار ساخت را شروع کنند ولی به صورت کلی افزایش سهم آورده افراد متقاضی از اول مطرح نبوده و در حال حاضر نیز وجود ندارد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.