پرداخت وام صنعتی‌سازی۲۰۰ میلیون ریالی در کرمان

0

در جلسه کارگروه مسکن استان کرمان مصوب شد واحدهای مسکن مهر در استان که به صورت صنعتی اقدام به ساخت و ساز کنند به‌جای دریافت وام ۱۵۰ میلیون ریالی، ۲۰۰ میلیون ریال وام دریافت کنند.
به گزارش ایسنا، در جلسه شورای مسکن استان با حضور وزیر مسکن همچنین مقرر شده است با هماهنگی با مدیرعامل بانک صادرات کشور برای پرداخت وام ۱۲۰ میلیون ریالی به ۲۷۶ واحد نیمه کاره تجاری در بم برای اتمام عملیات اجرایی این واحدها تا پایان سال آینده، اقدام شود.
در مصوبه دیگر شورای مسکن استان کرمان مقرر شد تا به شرط تایید همسایگان مجاور، تایید شورای شهر و استعلام مسکن و شهرسازی به زمین‌های دارای سند دستی نیز وام پرداخت شود. ‌
طی مصوبه شورای مسکن استان، بانکها موظف شدند تسهیلات ۱۲ هزار واحد مسکونی مسکن مهر سهمیه سال ۸۷ استان را تا پایان سال جاری با هماهنگی بنیاد مسکن واگذار کنند.
همچنین ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای آماده سازی و محوطه سازی طرح مسکن مهر و اختصاص هشت میلیارد ریال به شهرداری بم و بروات برای آسفالت خیابان ها از محل یارانه ها را از دیگر مصوبات شورای مسکن استان بوده است.
در ادامه یک میلیارد و۳۰۰ میلیون ریال اعتبار نیز برای اتمام کار اجرایی چهار مسجد نیمه تمام در شهرستان های بم و بروات نیز اختصاص یافته است.
علی نیکزاد – وزیر مسکن و شهرسازی – در سفر به استان کرمان در بازدید از طرح مسکن کارمندی و مشاغل آزاد ۵۷ هکتاری و ۴۲ هکتاری واقع در شهرک مطهری و طرح مسکن مهر ۶۰ هکتاری حاجی آباد کرمان از نزدیک روند و چگونگی اجرا و مشکلات فراروی این طرح ها را بررسی کرد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.