شروع ساخت استادیوم ابردین در ژوئن ۲۰۱۸

0

انتظار می رود پروژه ساخت استادیوم ابردین (Aberdeen) و امکانات آموزشی آن در شهر کینگزفورد (Kingsford) هزینه ای حدود ۵۰ میلیون پوند در بر داشته باشد و همچنین سبب ایجاد ۱۵۰ شغل شود.

ظرفیت استادیوم ابردین ۲۰ هزار صندلی می باشد و توسط یک آکادمی فوتبال اجرا خواهد شد. زیربنای این استادیوم ۲۴٫۵ هکتار می باشد.

پروژه ساخت استادیوم ابردین

ساخت آکادمی فوتبال ۱۰ میلیون پوندی فاز اول پروژه ساخت استادیوم ابردین می باشد که قبل از انتقال تیم به استادیوم جدید، ساخته خواهد شد.

برنامه های پروژه ساخت استادیوم ابریدن در اکتبر ۲۰۱۷ به تعویق افتاد و انجام پروژه در ژوئن ۲۰۱۸ به تایید رسید.

پروژه ساخت استادیوم ابردین

ادگار ریموند، مدیر این پروژه اعلام کرده است: “این قرارداد نشانگر آغاز یک دوران جدید می باشد.سرانجام پس از ۱۸ سال برنامه ریزی، قادر خواهیم بود کار بر روی هدفمان برای ساخت باشگاه و داشتن یک فضای بزرگتر را آغاز کنیم.”

برخی از مزایای اقتصادی مشخصی که وعده داده شده است، بلافاصله از طریق این قراردادها تحقق یافته و تا جایی که ممکن است به شرکت های محلی اعطا خواهد شد.

پروژه ساخت استادیوم ابردین

تصمیم بر این است که تجهیزات لازم برای انجام این پروژه، از نیروی کار کارآمد تا مصالح لازم از منایع محلی تامین شود. در صورتی که منابع محلی پاسخگوی نیازها جهت پیشبرد پروژه نبود، پیمانکارانی از اسکاتلند یا دیگر نواحی انگلستان دعوت به کار خواهند شد.

استادیوم فعلی ابردین که استادیوم Pittodrie می باشد، به منظور توسعه پروژه ساخت ابردین فروخته خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.