ساختمان هایی که در سال ۲۰۱۸ خواهیم دید

0
پروژه های ساختمانی 2018

 

ساختمان هایی که ما انتظار داریم در سال ۲۰۱۸ ببینیم، همه به عنوان اولین و بزرگترین شناخته خواهند شد. اولین جنگل عمودی در آسیا، بزرگترین نیروگاه برق در کپنهاک و … . دوستدار محیط زیست و سبزبودن از ویژگی های قابل توجه معماری در سال ۲۰۱۸ می باشد.

با ما باشید تا با پروژه های ساختمانی ۲۰۱۸ آشنا شوید:

نیروگاه برق در کپنهاک دانمارک

پروژه های ساختمانی 2018 - نیروگاه برق کپنهاک

این نیروگاه یک ساختمان نمادین در اسکاندیناوی خواهد بود که از رویکرد دوستدار محیط زیست پیروی خواهد کرد. این نیروگاه به عنوان یکی از پروژه های ساختمانی ۲۰۱۸، برق لازم برای ۶۰،۰۰۰ خانه در پایتخت دانمارک را تأمین خواهد کرد. نمای خارجی، آلومینیوم خواهد بود و طولانی ترین پیست اسکی روی پشت بام را در جهان دارا می باشد. طول این شیب ۱۵۰۰ فوت می باشد. دانمارک امیدوار است به واسطه این نیروگاه انتشار کربن در کپنهاک کاهش یابد.

کتابخانه در کالگری

پروژه های ساختمانی 2018 - کتابخانه در کالگری

این کتابخانه تنها یک مکان فرهنگی نخواهد بود، بلکه این بنا کمک خواهد کرد تا مردم با مکان های عمومی بیشتر ارتباط برقرار کنند. این پروژه به عنوان یکی از پروژه های ساختمانی ۲۰۱۸ میان روستای شرقی و مرکز شهر قرار دارد، بنابرای این دو مکان را به همدیگر وصل خواهد کرد. نمای جذاب کتابخانه به گونه ای است که با یک نگاه گذرا می توانید داخل کتابخانه را ببینید. به عبارت دیگر، طبقات بالایی فضای مناسب تری را برای مطالعه راحت فراهم می کنند.

موسسه هنر معاصر در آمریکا

پروژه های ساختمانی 2018 - موسسه هنر معاصر در آمریکا

طراحی نوآورانه این موسسه شامل فضاهای چندگانه می باشد، فضایی برای سخنرانی، نمایش فیلم و یک گالری، یک کافه و یک فضای کارگاهی.

طراحی این موسسه، دارای حجم هندسی نامنظم خواهد بود. این بنا شامل ۴ روف گاردن می باشد که از آب باران استفاده کرده و مانند عایق برای ساختمان عمل می کند. نور طبیعی از پنجره هایی که تعبیه شده به داخل ساختمان نفوذ کرده و مصرف برق را کاهش می دهد.

برج های سبز نانجینگ در چین

پروژه های ساختمانی 2018 - برج های سبز چین

برج های سبز نانجینگ اولین جنگل عمودی در آسیا خواهند بود.هدف اصلی این پروژه، حل مشکل آلودگی هوا در این منطقه می باشد. بلندی یکی از برج ها حدود ۶۵۶ فوت می باشد که شامل مدرسه ای برای معماری، یک موزه، چندین دفترخانه و باشگاهی روی پشت بام می باشد.

موزه بزرگ مصر

پروژه های ساختمانی 2018 - موزه بزرگ مصر

بعد از یک دوره طولانی تأخیر، موزه بزرگ مصر یکی از پروژه های ساختمانی ۲۰۱۸ خواهد بود. این ساختمان گران قیمت هزینه ای حدود یک بیلیون دلار دربرخواهد داشت، بزرگترین موزه باستان شناسی دنیا خواهد بود. این الگوی مثلثی برگرفته از اهرام مصر می باشد.

هتل مورفوس

پروژه های ساختمانی 2018 - هتل

این ساختمان بلند در ماکائو قرار دارد و نمای خارجی آن یک شبکه فولادی خواهد بود که آن را محافظت کرده و به پایداری بنا کمک می کند. این هتل شامل دو برج می شود که که در قسمت پشت بام و چند سطح دیگر به هم متصل خواهند شد و همچنین تالار بزرگ آن ۴۰ متر ارتفاع خواهد داشت.

رتبه یک دنیا در هند

پروژه های ساختمانی 2018 - رتبه یک دنیا در هند

با هزینه ای حدود ۳۲۱ میلیون دلار بلندترین برج در جهان خواهد بود. این برج شامل ۱۱۷ طبقه می باشد که شامل ۲۹۰ واحد مسکونی، یک ورزشگاه، یک آبگرم، یک استخر شنا می باشد. Giorgio Armani طراح بزرگ، داخل برج را طراحی خواهد کرد.

 

 

 

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.