پیشرفت ۹۶ درصدی مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر کشور

0
به گزارش Consbank، امید محمدی مدیر کل مسکن مهر بنیاد مسکن در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه ۳۱۳ هزار و ۲۶۳ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر به پایان رسیده ، گفت: سهمیه ساخت مسکن مهر در کشور ۳۴۷ هزار واحد بوده که ۱۲ هزار واحد در طول ساخت یا تسویه حساب کرده اند و یا انصراف داده‌اند. 
وی افزود: در مجموع ۳۳۵ هزار واحد مسکن مهر در کل کشور که معادل ۹۳ و نیم درصد است به اتمام و از این تعداد ۳۰۵ هزار و ۹۷۸ واحد به بهره برداری رسیده است.
محمدی یادآور شد: حدود ۷ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر باقی مانده که به دلیل نداشتن خدمات روبنایی  نیمه کاره رها شده است.
وی یادآور شد: ۲۸۶ هزار و ۴۵۰ واحد معادل ۸۵ درصد بصورت اقساطی فروخته شده و در حال حاضر ۴۵۵ واحد مسکن مهر در کل کشور معادل ۵۲ درصد به اتمام رسیده و تعداد زیادی از واحدها در سه ماه اول سال به بهره برداری می رسد.
مدیر کل مسکن مهر بنیاد مسکن اظهار داشت: ۸۰ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بدون متقاضی هستند که همین موضوع برای پیمانکاران مشکل ساز شده است.
محمدی در پایان به سهمیه مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان تهران اشاره کرد و افزود: ۳۸ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر سهمیه این استان بوده که حدود ۳۰ هزارو ۸۵۳ معادل ۸۰ درصد به اتمام رسیده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.