طراحی چراغ هایی به شکل حباب

0
چراغ

چراغ های شیشه ای حباب مانند که شبیه حباب هایی از گدازه می باشند و ظروف شیشه ای حباب مانند که بر روی پایه های فولادی و برنجی قرار گرفته اند، در آخرین کلکسیون Nouvel Limited به نمایش درآمدند.

این نمونه ها بخشی از افتتاحیه سازنده مکزیکی شیشه بودند که در نمایشگاه هنر و طراحی سالانه در سوئیس به نمایش گذاشته شدند.

چراغ

مجموعه چراغ های دیواری توسط استودیو طراحی مکزیکی EWE طراحی شده اند، در حالی که مجموعه شیشه ای توسط طراحان مکزیکی Hector Esrawe و Emiliano Godoy و طراح لوس آنجلسی Brian Thoreen طراحی شده است.

بعد از چندین ماه، Esrawe، Godoy و Thoreen با تیم طراحی Nouvel Limited برای تولید قطعات آزمایشی در مقیاس بزرگ همکاری کردند و حباب های شیشه ای در ابعاد جدید طراحی کردند.

چراغ

صفحات فولادی و برنجی مستحکم با ظروف شیشه ای شفافی که بر روی آنها به خود شکل می گیرند، ادغام می شوند و این قطعات یکدیگر را در تعادلی ظریف و لطیف نگه می دارند.

چراغ

هدف طراح این بود که این صفحات فلزی را در کنار شیشه قرار داده تا زیبایی و تکامل مواد و طریقه ساخت Nouvel Limited را برجسته سازد.

در کنار این مجموعه شیشه ای، مجموعه روشنایی گدازه مانندی در یک ساختار طلایی رنگ تهیه شده است که نشان می دهد از قالب های دست ساز و با استفاده از سنگهای آتش نشانی آن منطقه توسط سنگتراشان محلی ساخته شده اند.

چراغ

سنگ های آتش نشانی به علت مقاوت حرارتی بالایی که دارند برای قالب ها انتخاب شده بودند. ضخامت و رنگ پذیری شیشه، تفاوت هایی را بین هر یک از حباب ها ایجاد کرده است، به طوری که هر یک از آنها ویژگی مربوط به خودش را دارد.

نور چراغ طلایی از طریق ماده جلاکاری اسیدی ایجاد می شود که سطح شیشه ای را به رنگ زرد مایل به قهوه ای درآورده است، این چراغ ها بر روی یک سطح چکش خورده با دست قرار گرفته اند که هر یک از این حباب ها را نگه می دارد.

چراغ

به گفته Nouvel Limited این مجموعه ها حد و مرز ساخت و ساز را گسترش داده و درهای جدیدی از خلاقیت را به حوزه هنر و طراحی باز می کنند.

چراغ

چراغ

چراغ

چراغ

چراغ

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.