چهارمین سرقت کابلهای مخابراتی تهران

0

سرقت کابل در یکی دیگر از مناطق مخابراتی تهران باعث قطع ارتباط اینترنت پرسرعت برخی مشترکان شد.
به گزارش ConsBankبه نقل از مهر، پس از آنکه مسئولان شرکت مخابرات استان تهران از سرقت بخشی از کابلهای زیربار رفته مخابرات مرکز ولیعصر تهران و قطعی ارتباط حدود چهار هزار مشترک این مرکز با پیش شماره هفت، سرقت بخشی از کابلهای زیرباررفته مخابرات مرکز نصرالهی و قطعی پنج هزار تلفن مشترک در این منطقه و سرقت ناموفق کابلهای مخابراتی در منطقه پیروزی و قطعی سه هزار شماره تلفن ثابت خبر دادند این بار خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که ارتباط اینترنت پرسرعت مشترکان منطقه ای دیگر از تهران در اثر سرقت کابلهای مخابراتی مختل شده است.
سریال سرقت کابل های تلفن ادامه دارد و این بار سارقان دست به سرقت کابل ۱۲۰ زوج تلفن در منطقه مخابراتی شهری سلمان فارسی زده اند که این امر قطعی ارتباط مشترکان اینترنت پرسرعت منطقه را موجب شده است. این سرقت پنجشنبه شب صورت گرفته که طی آن سارقان موفق به دزدی ۱۵ متر کابل شده اند.
تلاش برای برقراری ارتباط مشترکان اینترنت پرسرعت منطقه مذکور در حال انجام است و بر اساس تعهدات پیمانکار باید این قطعی تا ۷۲ ساعت رفع شود. پیمانکار این مرکز مخابراتی باید حدود ۴۰۰ متر کابل را تعویض کند تا ارتباط مشترکان مجددا برقرار شود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.