کجا و چگونه یک تابلوی دیواری بزرگ را نصب کنیم

0
تابلوی دیواری

 

گالری های هنری بهترین راه برای در کنار هم قرار دادن چندین اثر کوچک هستند، اما اگر شما یک تابلوی دیواری بزرگ داشته باشید، بایستی به نکات خاصی برای برای نصب آن به دیوار توجه کنید.

ممکن است شما تصویری را نقاشی کشیده باشید یا یک اثر هنری را خریده باشید. تابلوهای دیواری بزرگ راه مناسبی برای بهینه سازی فضاهای کوچک می باشند و سبب می شوند فضا بزرگتر به نظر رسیده و از در هم ریختگی فضا می کاهند.

یک فضای خالی با اندازه مناسب برای تابلوی دیواری پیدا کنید.

تابلوی دیواری

در مرحله اول بایستی یک فضای خالی روی دیوار پیدا کنید که مناسب تابلوی شما باشد. ممکن است مجبور باشید هر آنچه از قبل به دیوار نصب کرده اید، پایین آورده و یا حتی مبلمان و قفسه های موجود را جابجا کنید. می توانید فضاهایی مانند دیوارهای اتاق نشیمن یا دیوارهای راهروها را انتخاب کنید.

وسایل داخل اتاق را در اطراف تابلوی دیواری بچینید.

تابلوی دیواری

تابلو را با چیدن مبلمان در اطراف آن، تبدیل به یک نقطه کانونی کنید. تصویر بالا نشان می دهد که شما چگونه می توانید مبلمان را به حالت U شکل در اطراف اثر هنری بچینید. این نوع چیدمان در فضایی که تابلو بالای یک شومینه کوچک نصب شده است، بسیار مناسب می باشد.

خلاق باشید و تابلوی دیواری را به قطعات کوچک تر تقسیم کنید.

تابلوی دیواری

تابلوی دیواری بزرگ می تواند مانند یک نقاشی در یک قاب نباشد. عکس بالا نشان می دهد که چگونه می توان یک تابلوی دیواری را به چند تکه کوچک تقسیم کنید. این راهکار روشی مناسب برای پوشاندن یک دیوار بزرگ می باشد.

با این روش چشم انداز بصری زیبایی را در فضا ایجاد می کنید. همچنین تبدیل یک تابلوی دیواری به چند قطعه کوچکتر، حمل و جابجایی آن را آسان می سازد.

یک تابلوی دیواری انتخاب نمایید که شما را به سمت خود می کشاند.

تابلوی دیواری

نصب یک تابلوی دیواری که شما را به سمت خود می کشاند، راهی مناسب برای تبدیل یک اثر هنری بزرگ به نقطه کانونی می باشد. عکس بالا نمونه مناسبی می باشد: تصویر پلی که  چشم شما را دعوت می کند تا آن را دنبال کنید و ببینید که پل به کجا منتهی می شود.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.