راهکارهایی که از شما در صنعت ساخت و ساز یک برند می سازد

0
برند ساخت و ساز

 

به عنوان یک شرکت ساختمانی، انجام پروژه های متعدد، موضوعی حیاتی و مهم برای کسب و کارتان می باشد. چگونگی رسیدن به این نقطه، بستگی به برند تجاری شما دارد. زمان آن رسیده که خودتان را از رقبا متمایز کرده و شهرت قابل توجهی به دست آورید، به گونه ای که اکثر افراد تمایل داشته باشند پروژه هایشان را به شما بسپارند. در این مطلب برآنیم تا کلیدهای اصلی کسب یک برند ساخت و ساز را به شما ارائه نماییم.

برند ساخت و ساز-درک مخاطبان

مخاطبین خود را درک کنید.

اولین و مهم ترین قدم در هنگام ساخت یک برند تجاری، شناخت بازار هدفتان می باشد. این کار را با پاسخ دادن به سوالات زیر می توانید انجام دهید:

  • آنها در یک شرکت ساخت و ساز به دنبال چه چیزی هستند؟
  • چقدر می خواهند هزینه کنند؟
  • مقیاس پروژه آنها چقدر است؟

از این طریق، شما می توانید یک پروفایل مشتری ایجاد نمایید که همه نیازهای آنها را تعیین می کند. تنها در این صورت یک گام به سمت ساخت برند کسب و کارتان برداشته اید.

برند ساخت و ساز-امتیازات فروش

امتیازات فروش خود را تعیین کنید.

می خواهید برند شما چگونه به مخاطبانتان معرفی شود؟ می خواهید به عنوان یک برند قابل اعتماد شناخته شوید یا حرفه ای؟ ایده هایتان را مطرح کنید و به شخصیت مشتریتان توجه کنید تا آنچه را که جستجو می کنند، دریابید. به این وسیله پایه و اساس برندتان را شکل خواهید داد.

سعی نکنید یک برند ارزان باشید، چرا که این کار سود شما را پایین آورده و سبب می شود مشتریانتان تلاش بیشتری برای شکستن قیمت شما و پایین تر آوردن آن بکنند، بلکه سعی کنید با کیفیت ترین باشید. در اینصورت، هر چند شما ارزانترین نیستید، اما به مشتریانتان ثابت خواهید کرد، ارزشی معادل هزینه ای که پرداخت کرده اند، دریافت نموده اند.

یک لوگوی چشمگیر خلق کنید.

اولین چیزی که معرف یک برند می باشد، لوگوی آن برند می باشد، بنابراین بسیار مهم است که لوگوی شما چشمگیر و حرفه ای باشد و آنچه را که شما در مورد شرکت کسب و کارتان می خواهید بگویید، به تصویر بکشد.

در صورتی که طراح شرکتتان مهارت کافی برای طراحی لوگوی شما ندارد، نگران نباشید و از یک طراح حرفه ای خارج از شرکت استفاده کنید، هر چند ممکن است مجبور به پرداخت هزینه بیشتری بشوید.به یاد داشته باشید لوگوی شما سالها معرف شما در بازار خواهد بود، پس بسیار مهم است که آن را دوست داشته باشید و لوگوی شما معرف هر آنچه شما می خواهید به مشتریانتان بگویید، باشد.

به خاطر داشته باشید که لوگوی شما با توجه به فونت ها و رنگ های استفاده شده، طراحی و ظاهر سایتتان را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد. پس با طراحی یک لوگوی چشمگیر تبدیل به یک برند ساخت و ساز شوید.

برند ساخت و ساز-شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی فعال باشید.

به قدرت شبکه های اجتماعی شک نکنید. شرکت شما باید روی فیس بوک، توییتر و اینستاگرام فعال باشد. به طور منظم مطلب بگذارید. عکس ها و پروژه هایی که اخیراً تکمیل شده اند را منتشر کنید، به مقاله های داخل وب سایت لینک بدهید و کارگران سختکوش را مورد توجه قرار داده و به آنها برای انجام دادن درست کارها تبریک بگویید.

داشتن یک حضور فعال در شبکه های اجتماعی سبب می شود که مشتریان بالقوه برند شما را به ذهن خود بسپارند و هنگام انتخاب گزینه ای برای انجام پروژه هایشان، به شرکت شما به عنوان یک برند ساخت و ساز اعتماد کنند.

یک عنصر انسانی به برندتان اضافه نمایید.

مشتریان برندهایی را بیشتر مورد توجه قرار می دهند که هویت دارند و جنبه های انسانی شرکت شما را نشان می دهند. در صنایع ساخت و ساز، کارمندان شما بزرگترین دارایی شما هستند، چرا که آنها با شناخت و توانایی خود می توانند یک کار را با یک استاندارد بالا انجام دهند.

می توانید یک بخش با عنوان “ملاقات با تیم” را به وبسایتتان اضافه نمایید و تصاویر و مشخصات هر یک از کارمندانتان را ارائه دهید. همانطور که قبلاً ذکر شد، کارمندانتان را به دلیل انجام دادن کار باکیفیت و درست تشویق کنید و نشان دهید که چگونه مانند یک تیم با هم همکاری می کنید.

پس اگر مایل به کسب برند ساخت و ساز هستید، هرگز از شبکه های اجتماعی نترسید. با مشتریان بالقوه صحبت کنید، زیرا هرگز نمی دانید در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

برند ساخت و ساز-ویژه بودن

در حوزه کاری خود متخصص و ویژه باشید.

بدون شک شما به دنبال این هدف هستید که برندتان شما را به عنوان برترین در صنعتی که در آن مشغول به فعالیت هستید، نشان دهد، پس به طور منظم و مداوم در وبسایتتان مطلب بگذارید. کلمات کلیدی و مطالبی را که بیشتر مورد جستجو قرار می گیرند، پیدا کنید و مطالبی را در سایتتان قرار دهید که آنها را پوشش می دهند. پروژه هایی را که اخیراً به اتمام رسانده اید، در سایتتان قرار داده و بر اعتبار برندتان بیفزایید.

محتوایتان را همواره به روز کنید و به مخاطبانتان این انگیزه را بدهید که دوباره به وبسایتتان بازگردند و به این ترتیب مخاطبین وفاداری را به سمت خود جذب کنید. می توانید یک قدم به جلو برداشته و از آنها بپرسید آیا مایل هستند که یک مقاله برای وبسایتشان بنویسید. با گرفتن لینک های زیاد و مهم به وبسایتتان، شما می توانید موقعیتتان را در موتورهای جستجو ارتقا دهید.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.