کارگران جهانی

0
به گزارش Consbank، سامانه اکسو‌اسکلتون (Exoskeleton) بر پایه استخوان‌بندی خارجی است و به‌منظور کاهش مصرفی انرژی کارگران و همچنین ارتقای سطح امنیت آنان حین فعالیت‌های روزانه بهره‌برداری می‌شود.
کارگران جهانی
سازوکار اصلی اکسو‌اسکلتون که نمونه نظامی آن آزمایش‌های موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشته است، بر اساس کنترل وزن کاربر و ابزار در دست اوست. طبق ساختار این ابزار شگفت‌آور، مجموع وزن کارگر و ابزارآلات دست او به زمین منتقل می‌شود و این در حالی است که در نمونه‌های پیشرفته اکسو‌اسکلتون امکان نگه‌داشتن چند ابزار در آن واحد نیز پیش‌بینی شده است.
هارمونی فوق‌العاده این وسیله با حرکت‌ و واکنش‌های متنوع بدن انسان اجازه می‌دهد تا کارگران در هر شرایط کاری از تمام امکانات و توانمندی‌های آن بهره‌مند شوند. استفاده راحت و وزن نه چندان زیاد از دیگر امتیاز‌های اکسو‌اسکلتون از کمپانی فورتیس است. پوشیدن این وسیله کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد و نیازی به کمک و یاری دیگران نیست.
در همین رابطه بیرون آمدن کارگر از دستگاه نیز بسیار راحت و سریع است تا حین بروز حادثه، فرد به‌سرعت مکان را ترک کند. طبق آمار کمپانی فورتیس استفاده از این ابزار کارایی و راندمان روزانه کارگر را ۲۰ برابر افزایش خواهد داد که در برابر قیمت دستگاه و نتیجه‌ای که در مجموع پروژه خواهد داشت، رقم چندانی به نظر نمی‌رسد.
در حال حاضر نمونه‌های متعددی در قالب پکیج‌های گوناگون برای عرضه در بازار آماده است که در هریک تجهیزات گوناگون امنیتی، اجرایی و رفاهی پیش‌بینی شده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.