کنترل مکانیزه محدوده طرح ترافیک تهران

0

مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه از سال آینده کنترل محدوده طرح ترافیک به صورت مکانیزه انجام می شود گفت: تا پایان سال ۱۰۰ معبر از ورودی و خروجی های محدوده طرح ترافیک به دوربینهای ویژه نظارتی و ثبت تخلفات مجهز می شود.
به گزارش مهر، حجت الله بهروز با بیان این مطلب اظهار کرد: در محدوده طرح ترافیک مجموعا ۱۰۴ معبر اصلی و ۲۵ معبر فرعی وجود دارد که به عنوان ورودی و خروجی های محدوده محسوب می شوند و باید به دوربین مجهز شوند.
وی ادامه داد: در فرودین ماه سال آتی نیز سایر معابر این محدوده به دوربین مجهز می شود تا بتوانیم از سال آتی به صورت مکانیزه بر محدوده طرح ترافیک نظارت کنیم.
مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه بهره‌ گیری از دانش و به‌کارگیری فنآوری روز دنیا در کلان شهر تهران، ضمن ارتقای بهره‌وری نظام حمل و نقل شهری، خطاهای انسانی را کاهش و سطح اثربخشی راهکارهای مدیریتی را افزایش می‌دهد خاطر نشان کرد: طرح کنترل مکانیزه محدوده طرح ترافیک تهران می تواند به عنوان یک سیستم مکمل شرایطی را فراهم سازد تا مسئولین نیروی انتظامی بتوانند با تسلط بیشتر و نظارت دقیقتر مانع از ورود خودورهای فاقد مجوز به محدوده طرح شوند.
وی اظهار کرد: در مجموع برای کنترل ورودیها و خروجیهای محدوده طرح بیش از ۳۰۰ دوربین نصب خواهد شد که بر این اساس می توان به کنترل دقیق تر محدوده طرح و کاهش تخلفات امیدوار بود.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.