ساخت کوچکترین ماشین ظرفشویی برای خانه های کوچک

0
کوچکترین ماشین ظرفشویی

Heatworks کوچکترین ماشین ظرفشویی قابل کنترل برای آشپزخانه خانه های کوچک را خلق کرده است که علاوه بر شستن ظرف، قابلیت بخار دادن غذاهای دریایی و پاکسازی وسایل کودکان را دارا می باشد.

کوچکترین ماشین ظرفشویی به نام تترا که با همکاری شرکت طراحی Frog ساخته شده است نیازی به لوله کشی ندارد و در هر مکانی که پریز برق استاندارد وجود داشته باشد، قابل استفاده می باشد.

کوچکترین ماشین ظرفشویی

این ماشین ظرفشویی برای استفاده، تنها نیاز به مقداری آب و کمی مواد شوینده دارد.

دما از طریق یک اپلیکیشن، کنترل و مشاهده می شود و همچنین به کاربر این اجازه را می دهد که از راه دور چرخه شستشو را شروع کند.

کوچکترین ماشین ظرفشویی

استفاده از آب به عنوان ماده اصلی شستشو نشان می دهد که تترا گزینه مناسبی برای پاکسازی وسایل کودکان، شستن ظرف های پلاستیکی بدون ذوب شدن، پختن غذای دریایی و حتی تمیز کردن میوه ها و سبزیجات می باشد.

با توجه به بدنه شفاف این وسیله، کاربران می توانند ببینند که این ماشین ظرفشویی در کدام مرحله می باشد.

به علت متناسب بودن اندازه این ماشین با فضای خانه های کوچک، Jerry Callahan مدیر عامل این شرکت گفته است که امیدواریم ماشین ظرفشویی تترا بتواند نگرش مردم را نسبت به هدر رفتن آب تغییر دهد.

کوچکترین ماشین ظرفشویی

با وجود اندازه کوچک این ماشین ظرفیت شستن دو بشقاب، دو کاسه، دو فنجان و دو کارد و چنگال را دارا می باشد و یا اینکه به جای همه این موارد می تواند ۱۲ لیوان کوچک را بشوید.

چرخه شستشو حدود ۱۰ دقیقه طول می کشد و تقریباً به اندازه ۲٫۳ لیتر آب احتیاج دارد.

Callahan می گوید:”با تترا، ما امیدواریم که ذهنیت مردم تغییر پیدا کند، چرا که اگر یک خانواده دو نفره تنها برای یک وعده غذایی در روز ماشین ظرفشویی را جایگزین شستشوی با دست بکنند، می توانند به اندازه ۱۵۰۰ گالن (پیمانه ای برابر ۳/۷۸۵۳ لیتر) در سال در مصرف آب صرفه جویی کنند.”

تترا تا اواخر ۲۰۱۸ با قیمتی حدود ۲۱۰ دلار در بازار موجود خواهد بود.

 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.