گالری هنری Ontario

0
این اولین کار فرانک گری است که در زادگاه خودش انجام داده و به صورت واضحی، مشخصه های معماری فرانگ گری را دارا می باشد. مشخصه هایی مانند راه پله های مدور بزرگی که از نمای ساختمان بیرون زده اند، یا نماهایی از شیشه و چوب که نمود بسیار زیادی از بیرون ساختمان دارند یا المان های برج مانندی که با زاویه ای تند آسمان را شکافته اند.

وی این فضا را به عنوان یک گالری هنری، به یک موزه قدیمی تر اضافه کرده است، به صورتی که اگر شما به بالای نمای شیشه ای ساختمان قدیمی تر نگاه کنید، یک جعبه جدید برگ میبینید که به صورتی مناسب، روی ساختمان قدیمی جای گرفته و به عنوان یک گالری هنری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

نمای شیشه ای جدید این گالری که از پنل های شیشه ای تقویت شده به وسیله ی قاب های چوبی است، سرتاسر پیاده رو جلوی خود را کاملا” تحت تاثیر قرار می دهد.

درست در سمت دیگر این نمای شیشه ای، المانی بزرگ و شیشه ای در نما جلب توجه می کند که در مقایسه با چیدمان کلی بنا و طراحی داخلی، بسیار هماهنگ با این موزه ی هنری به نظر می رسد.

یک راه پله مدور چوبی ، از طبقه ی دوم شروع شده و با شکافتن سقف شیشه ای، به طبقه ی بالا می رسد. این حرکت نرم و سیال، فضای کل اتاق را تحت تاثیر قرار داده و باعث ایجاد یک جنبش و حرکت در آن شده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.