گزارشی درباره ورود آهن‌آلات غیراستاندارد ارایه نشده است

0

مدیرکل استاندارد استان تهران گفت: امسال تاکنون گزارشی درباره ورود آهن‌آلات غیراستاندارد به بازار استان تهران به ما ارائه نشده است.
مهدی پورهاشم در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره توضیح داد: هم‌اکنون عمده آهن‌آلات وارداتی از استان‌های هرمزگان و گیلان وارد کشور می‌شوند که اداره کل استاندارد این دو استان باید پاسخگوی استاندارد واردات این محصولات به کشور باشد که تاکنون گزارشی در مورد واردات آهن‌آلات غیراستاندارد به کشور و همچنین استان تهران به ما ارائه نشده است.
او با بیان این‌که قصد داریم در سه ماهه باقی مانده از سال جاری وضعیت بازار میلگرد، تیرآهن و آهن‌آلات استان تهران را مورد ارزیابی قرار دهیم، افزود: متاسفانه امسال تاکنون وضعیت بازار این محصولات را در استان تهران مورد ارزیابی قرار نداده‌ایم که البته در استان‌های دیگر چنین کاری انجام شده است، اما در استان تهران این کار خیلی دیر در حال انجام شدن است.
وی یادآوری کرد: البته این در شرایطی است که واردات آهن‌آلات توسط گمرک و اداره‌های استاندارد استانی کنترل می‌شود و تولیدکنندگان داخلی نیز طبق استاندارد فعالیت می‌کنند و معمولا کشف آهن‌آلات غیراستاندارد در سطح بازار مربوط به گزارش‌های مردمی است . به عنوان مثال سال قبل گزارشی مبنی بر کشش غیراصولی میلگرد در منطقه شورآباد تهران به ما ارایه شد که بعد از بررسی‌های انجام شده صحت این گزارش مشخص شد.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.