گسترش همکاری های بانکی و تجاری ایران و اندونزی

0
به گزارش Consbank، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که به همراه هیئتی بلند پایه در جاکارتا حضور دارد، بعد از ظهر امروز به وقت محلی با رئیس جمهور اندونزی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار وزیر امور خارجه کشومان ضمن ابلاغ سلام های گرم رئیس جمهور ایران به وی، از تمهیدات خوب دولت اندونزی برای برگزاری اجلاس اتحادیه اقیانوس هند قدردانی کرد.‌
ظریف در ادامه با ابراز رضایت از همکاری های جاری میان دو کشور در زمینه های گوناگون، به اجرای طرح های تولید برق توسط شرکت های ایرانی در اندونزی اشاره کرد و افزود: همکاری دو کشور در تمامی زمینه ها از جمله نفت و انرژی و همکاری های بازرگانی، تجاری و بانکی رو به گسترش است.
وی افزود: ضرورت دارد این همکاری ها بیش از پیش تقویت شود.
مسایل منطقه ای و مبارزه با تروریسم، سیاست و تلاش ایران برای تقویت ثبات و امنیت منطقه ای از دیگر محورهای اظهارات وزیر امور خارجه در این دیدار بود.
رئیس جمهور اندونزی نیز در این دیدار  بر ضرورت تقویت همکاری های دو کشور در زمینه های نفت و انرژی، سرمایه گذاری ها و اختصاص اعتبار برای تقویت همکاری های تجاری برای کالاهای غیرنفتی تاکید و همکاری های بانکی و رفع موانع در این زمینه و امکان تقویت همکاری میان بانک های خصوصی دو کشور را ضروری برشمرد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.