یکطرفه کردن ولیعصر تا تجریش اولویت شهرداری تهران

0

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران یکطرفه کردن خیابان ولیعصر تا میدان تجریش را از اولویتهای کاری شهرداری برای روانسازی ترافیک شهری اعلام کرد.
جعفر تشکری هاشمی در گفت وگو با مهر تصریح کرد : ادامه یکطرفه کردن این خیابان تا میدان تجریش در گرو انجام کارهای کارشناسی و شنیدن نظرات گروههای مختلف است که ما در این زمینه تلاش کرده ایم همه نظرات را شنیده و آنها را تجزیه و تحلیل کنیم.
این مقام مسئول در شهرداری تاکید کرد: ما در شهرداری تهران برای ادامه یکطرفه کردم خیابان ولیعصر تا میدان تجریش همه طرحها و جزئیات لازم را آماده کرده ایم و با پلیس هم در هماهنگی کامل هستیم.
معاون شهردار تهران افزود: اجرای این پروژه در اولویت کاری ما قرار دارد اما چون همه مسائل و پارامترها در اختیار ما نیست نمی توانیم زمان مشخصی برای آن اعلام کنیم.
پیش از این مسئولان شهرداری تهران بر اجرای حتمی طرح یکطرفه شدن خیابان ولیعصر از پارک وی تا تجریش تا قبل از پایان سال تاکید کرده بودند چرا که قرار بود این خیابان در سال جاری یکطرفه شود که به دلیل آغاز نیمه دوم سال و شروع سال تحصیلی جدید و بالا رفتن میزان ترافیک شهری طرح با تاخیر همراه شد.
در همان زمان اعلام شد که راهنمایی و رانندگی، شورای شهر، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و مشاورین پروژه در مورد چگونگی جزئیات طرح تبادل نظرهای لازم را انجام داده اند.
یکطرفه شدن خیابان ولیعصر از خیابان بهشتی تا پارک وی اگر چه در روزهای ابتدایی با مشکلات و سختیهایی برای شهروندان همراه شد اما در نهایت و با رسیدن به شرایط ثبات مزیتهای خود را در راستای تسهیل ترافیک تهران اثبات کرد و می توان پیش بینی کرد ادامه یافتن طرح تا میدان تجریش به همین شکل نتایج مثبتی خواهد داشت.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.