۱۲۷ بیمارستان درحال ساخت

0

معاون وزیر مسکن و شهرسازی از ساخت ۱۲۷ بیمارستان در کشور خبر داد.
به گزارش  ConsBank به نقل از ایسنا، محمد جعفر علیزاده با بیان این‌که با ساخت این تعداد بیمارستان، ۱۱۳ هزار تخت به بیمارستان‌های کشور اضافه خواهد شد، افزود: امسال عملیات ساخت ۴۰ بیمارستان به اتمام خواهد رسید و این بیمارستان‌ها برای استفاده تحویل دانشگاه علوم پزشکی می‌شود.
وی به بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان ایجرود اشاره و تصریح کرد: این بیمارستان با اعتبار سال جاری به مبلغ ۱۳ میلیارد ریال و همچنین مبلغ ۲۵ میلیارد ریال برای سال آینده، نیمه اول سال ۱۳۹۰ به بهره‌برداری خواهد رسید.
او کل اعتبار در نظر گرفته شده برای بیمارستان در حال ساخت ایجرود را با در نظر گرفتن محوطه جانبی و تصفیه فاضلاب، ۴۶ میلیارد ریال اعلام و اظهار کرد: بیمارستان ۳۲ تختخوابی ایجرود ۵۶ درصد پشرفت فیزیکی داشته و با توجه به محرومیت منطقه، امیدواریم بهره برداری از آن زودتر از موعد مقرر به انجام رسد.
معاون وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص احداث بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی شهرستان ابهر نیز خاطر نشان کرد: کل اعتبار پیش بینی شده برای اتمام این بیمارستان، ۲۵۰ میلیارد ریال بوده و در حال حاضر نیز ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که طبق زمان‌بندی تا سال ۱۳۹۱ به بهره برداری خواهد رسید.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.