۱۵ واحد از ۲۵ واحد تولید پروفیل تعطیل است

0

عضوانجمن تولیدکنندگان پروفیل “یو پی وی سی”در وپنجره ایران گفت:هم اکنون در ایران ۲۵ واحد تولید پروفیل “یو پی وی سی داریم که فقط ۱۰ واحد فعال است.
احمد مظهری، عضو انجمن تولید‌کنندگان پروفیل “یو پی وی سی” در وپنجره ایران در گفت وگو با موج، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: ‌تولید پروفیل “یو پی وی سی” و استفاده از آن در آغاز کار نا امید‌کننده بود اما از یک مقطعی به بعد روند خوبی را در پیش گرفت.
وی با اشاره به اینکه کیفیت پروفیل “یو پی وی سی” تولید داخل با پروفیل اروپایی رقابت می‌کند، تاکید کرد: با اینکه پروفیل‌های تولید داخلی با اروپا رقابت می‌کند اما بنابر سیاست‌های کلان دولت از این صنعت به خوبی حمایت نمی‌شود و از اروپا واردات بسیاری داریم.
عضو انجمن تولید‌کنندگان “یو پی وی سی” در وپنجره ایران تاکید کرد: چنانچه وزارت صنایع و معادن از این صنعت به خوبی حمایت کند پروفیل یو.پی.وی.سی هم می‌تواند صادرات داشته باشد و هم از واردات بی رویه جلوگیری کند.
وی خاطر نشان کرد: دولت باید از این صنعت حمایت کند و نقدینگی در اختیار تولید‌کننده بگذارد تا آنها بتوانند تولید را افزایش دهند و با افزایش تولیدات، صادرات نیز افزایش پیدا کند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.