۳۰درصد مردم به خاطر ترافیک دچار افسردگی شده‌اند

0

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به تاثیرات روانی ترافیک بر شهروندان تهرانی گفت: به عنوان عضوی از کمیسیون بهداشت مجلس و طی تحقیقاتی که از مراکز و مطب پزشکان روانپزشک و مغز و اعصاب انجام داده‌ام، ۳۰ درصد مردم به خاطر ترافیک دچار افسردگی و اضطراب شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، بشیر خالقی، نماینده خلخال در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: شهروندان تهرانی که هر روز ناچار هستند ساعات زیادی را در ترافیک معطل شوند، علاوه بر اینکه بخش عمده‌ای از وقت مفید خود را در ترافیک از دست می دهند قطعا دچار کسالت و خستگی خواهند شد.
وی ادامه داد: من به‌عنوان یکی از شهروندان تهرانی، دغدغه‌ای به نام ترافیک دارم که ناچارم برنامه‌های خود را با حجم ترافیک خیابان‌های شهر وفق دهم، اما با این حال نیز شب‌ها و هنگام بازگشت به منزلم ناچار هستم بیش از ۲ ساعت و نیم در ترافیک معطل شوم. در حالی‌که می‌توانم از این زمان خود بهره بیشتری ببرم.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به ترافیک زیاد تهران و تاثیر تونل توحید بر این ترافیک گفت:وی اضافه شدن روزانه بیش از ۱۰۰۰ اتومبیل به ترافیک کلان‌شهر تهران، ضرورت احداث چنین شریان‌هایی را در شهر افزایش می‌دهد، اما در صورتی که این روند به شکل کنونی ادامه داشته باشد، این ساخت و سازها نیز بی‌تاثیر می‌شوند.
انتهای پیام

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.